writing-img

v eni dojki manj kot v drugi

clock-img

08.07.2007, 19:44

clock-img

nky 23

pencil-img

1512

imam en upam da manjši problem. vem da je normalno da je v eni dojki manj mleka kot v drugi, vendar opažam da imam v eni opčutno in vidno manj mleka, saj otrok vleče okoli 3 minute in dojka je prazna, saj plane v jok dokler ga ne pristavim na drugo. Tudi, ko si želim mleko nato iztisniti ni videti da bi ga naj bilo veliko, saj mleko samo kaplja. V drugi pa ga je kar veliko več. Skrbi me kako bom nadaljevala z dojenjem na tak način saj ga resnično želim dojiti. ali katera ve ali je kakšna možnost povečati količino mleka v dojki, kljub temu da že sedaj ogromno pijem do 6l tekočine na dan.user posted image user posted image user posted image
 
 

clock-img

08.07.2007, 19:59

clock-img

barrbara

pencil-img

27

Čimveč ga pristavljaj na to dojko, kjer je manj mleka. Sem imela isti problem, in se je tako rešilo, tako da nič obupat!

clock-img

08.07.2007, 20:31

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

dvomim da ti bo toliko tekočine pomagalo pri tem problemu, mislim da je to že pretiravanje in nekje sem zasledila, da si lahko tudi škodiš s preveč tekočine...jaz pijem prej premalo kot preveč (res samo ko sem žejna) in mi mleka ne zmanjka. Mogoče otroka večkrat daj na ta bolj prazno dojko, lahko si pa vmes še malo pumpaš in še s tem spodbujaš delanje mleka.

clock-img

08.07.2007, 21:06

clock-img

larissa78

pencil-img

71

Moj je star 6,5 meseca in sem ga do 6 samo dojila, pa sem imela enak problem kot ti.V eni joški mleka za deset user posted image , v drugi pa je vedno vlekel mogoče tri minute in konec, je pač druga proizvajala za obe.Večkrat ga pristavljaj, pa bo.
Zdej gremo na morjr pa si me predstavljaj v kopalkah, ena joška 3x manjša kot druga ...ha.ha.ha

clock-img

08.07.2007, 21:39

clock-img

Mehičanka

pencil-img

229

Pri meni je isto, pa nikdar nisem večkrat na manjšo pristavljala, pa še zdaj precej dojim.

clock-img

08.07.2007, 21:47

clock-img

Putka

pencil-img

3105

Pri meni je podobnouser posted image . Ta "slabša" je sicer za en obrok, ampak se mora bolj matrat in zato prej sitna postane. Pa večkrat jo pristavljam na boljšo stran, ker lepše pije in se hitreje naje.
Ko sem ta starejšo dojila je pred odstavitvijo samo iz leve dojke vlekla. Sem imela res na eni strani grejpfrut, na drugi pa breskvicouser posted image .

clock-img

08.07.2007, 22:06

clock-img

rija

pencil-img

15589

glede dojenja nimam pojma, povem pa ti lahko, da popiješ absolutno preveč tekočine...2-3 l gre, kar je več, pa telesu prinese kvečjemu slabo....

_____________________________

...vox populi...

clock-img

08.07.2007, 22:36

clock-img

eya

pencil-img

4615

jaz ti svetujem tako, kot je napisala barrbara-naj čimdalj vleče iz dojke, ki proizvaja manj mleka. Spiješ pa res veliko, preveč ni ok, ker si lahko iz mehurja splakneš tudi tiste bakterije, ki so vseeno koristne za mehur. Do 3l tekočine (tudi z juhami vred šteto) bo čisto dovolj.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem