cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

uporabnice AR formul

clock-img

14.11.2010, 09:07

clock-img

snežakinja

pencil-img

213

Pozdravljene,
Zaradi polivanja sva morala prešaltat na AR formulo. Najprej sva uporabljala Novalac sedaj pa sva probala Aptamil.

Zanima me, če se vam Aptamil tudi tako peni?

Kakšne flaške in cuclje uporabljate? Midva imava TT in cucelj 1, pa se mi zdi, da se fulllll namatra, da spije flašo. Pa še neki taki čudni kristalčki se mi delajo.

Nekak se mi zdi čuden tale Aptamil AR user posted image  

clock-img

14.11.2010, 09:36

clock-img

mumu

pencil-img

806

Jaz uporabljam novalac AR, ker se mleko zgosti v želodčku, pa tudi prebava je boljša kot po aptamilu. Uporabljam pa nukovo stekleničko in cucelj za mleko.

_____________________________

Svet je okrogel zato, da ga lahko obkroža prijateljstvo.

clock-img

15.11.2010, 13:01

clock-img

Katy78

pencil-img

3275

Tudi jaz sem uporabljala Novalac AR, ki naj se v steklenički še ne bi zgostil vendar nam čez Aventove cuclje ni teklo oz. se je zraven ful matral. Potem sem malo eksperimentirala s temi cuclji in ugotovila, da se najbolje obnesejo Nukovi cuclji.


clock-img

15.11.2010, 13:57

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

Najprej je imel aptamil AR, pa smo hitro menjali, ker ga je ful napenjal. Niso mi bili všeč kristalčki, smrad in okususer posted image user posted image

Nato je pil novalac AR, vse pohvale. Pil pa je iz aventovih lončkov in cucljev. Nobenih problemov.

Kaj pa te pena tako motiuser posted image


clock-img

15.11.2010, 19:09

clock-img

snežakinja

pencil-img

213

Midva sva ostala na Novalacu. Aptamil ga je napenjal, pa tisti kristalčki in pena so bili čisto grozni.

Uporabljava Mam stekleničke in so boljše kot TT. Novalac mu zgleda večjih problemov ne povzroča, šraufa ga tako in tako. Samo še vedno pa bruha, sicer manj kot prej, ampak še vedno. Pa kaka čisto nekako zelenkasto rumeno.

Bi me moralo to skrbeti? user posted image user posted image user posted image

clock-img

15.11.2010, 20:12

clock-img

m_o_i

pencil-img

3646

zaradi suma na alergijo na KM je Elias pil ADC - kristusove muke pri kakanju, napenjanje... kakec je bil zelen, ven sem ga spravljala s palcko v rito(zaprtje). napenjanja ni odpravla nobena zavba, kapljice, kreme, masaze itd.
aja, refluks je itak imel in ker zaradi suma na alergijo nisem smela uporabljat nobenega drugega mleka, sem ga gostila z rizevo kasico in je pomagalo.
torej ce se ti zdi, da ga ne prenasa najboljse(aptamila), poskusi s kterim drugim mlekom in ga zgosti s cajno zlicko rizeve kasice/100 ml pripravka user posted image  (ce bos mela hippovo, je daj samo tretjino, ker drugace bo pregosto)

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

clock-img

16.11.2010, 10:45

clock-img

snežakinja

pencil-img

213

M_O_I pri katerem mesecu si pa začela zgoščevati z riževo kašico?

Moj čmrlj bo konec meseca šele 2 meseca, pa ne vem če ni to še prehitro.

clock-img

16.11.2010, 13:40

clock-img

m_o_i

pencil-img

3646

heh, star je bil en mesec.
sej ne zgosti tolko, da bi mogla z zlico jest; cist lepo tece skoz najmanjsi cucelj user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

clock-img

16.11.2010, 16:55

clock-img

snežakinja

pencil-img

213

Aha, pol bi naš tudi že lahko probal tole varianto s kosmiči. Bom vprašala še P, da vidim kaj reče.
Hvala ti za nasvet!

clock-img

16.11.2010, 17:17

clock-img

m_o_i

pencil-img

3646

ti jaz povem, kaj ti bo rekla pediatrinja user posted image
gospa, dajajte se naprej aptamil/novalac***, ker ga fajn prenasa in skoda, da bi zdaj menjali mleko...

prosim, ce mi sporocis, ce sem uganlauser posted image

*** odvisno, od katere firme oz. zastopnika vec dobi

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

clock-img

17.11.2010, 09:15

clock-img

snežakinja

pencil-img

213

To imaš verjetno prav. Itak vsak dohtar tistega naprej tišči od katerega več dobi.

Midva sva najprej uporabljala Holle. Ga nama je svetovala ena moja prijateljica, ki tudi vse od Holle uporablja. Mleko je bilo super. Lepo se je razmešalo, lepo dišalo, dobrega okusa. Ta mali ga je full rad pil, samo je pa veliko polival in bruhal po njem. Potem nama je patronažka svetovala Novalac. Ma jaz koza sem kupila Aptamil in ga je iber napenjal. Takoj sem menjala za Novalac. Po tem pa malo težko kaka, bruha pa še vedno malo.

Ma najraje bi mu dajala spet Holle in ga probala zgostit s kosmiči.

clock-img

17.11.2010, 12:19

clock-img

m_o_i

pencil-img

3646

Ma najraje bi mu dajala spet Holle in ga probala zgostit s kosmiči.



evo, ce "ves" kaj narest-naredi to user posted image  verjemi, da ko najdes pravo formulo in resis neko tezavo, ti nasmeh zlepa ne zgine z obraza user posted image  

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

clock-img

20.11.2010, 20:10

clock-img

mesash

pencil-img

10

Tudi naša pije aptamil AR. Iz cucljev pa sem doktorirala. Po vseh neuspehih zaradi tako goste hrane, je na koncu zmagal NUK-ov cucelj 1-6 mes M (medium). Vse te oznake morajo pisati gor. Silikon.

Aptamil pa rada pije. Kaka normalno, mogoče jo le nekoliko napenja.

clock-img

23.11.2010, 10:20

clock-img

snežakinja

pencil-img

213

Evo mi smo po 3 tednih uporabe AR formule včeraj probali prešaltat nazaj na navadno Holle mleko. Do sedaj uspešno. Ni še niti enkrat bruhnil, še polil je danes zjutraj čisto malo, ko se je v košarici ves zaspan razburjal in ni hotel zaspati. Verjetno da zaradi tega. Tako da upam, da tako ostane. user posted image user posted image user posted image
Z riževo kašico si pa nisem upala zgostit.user posted image

clock-img

28.11.2010, 16:21

clock-img

Taddy78

pencil-img

1983

Sicer je že dolgo nazaj, ampak se je pri nas Aptamil AR super obnesel. Ni ga napenjal, malo smo imeli probleme edino z grudicami. Da bi se pa penil se ne spomnim. Sicer ko zmešaš flašo se speni, ampak ker ga moraš pusti stati, se pene tak poležejo. Aja, pa edino z Nukovim cucljem je lahko to pil.

clock-img

28.11.2010, 16:23

clock-img

Taddy78

pencil-img

1983

IZVIRNO SPOROČILO: snežakinja

Evo mi smo po 3 tednih uporabe AR formule včeraj probali prešaltat nazaj na navadno Holle mleko. Do sedaj uspešno. Ni še niti enkrat bruhnil, še polil je danes zjutraj čisto malo, ko se je v košarici ves zaspan razburjal in ni hotel zaspati. Verjetno da zaradi tega. Tako da upam, da tako ostane. user posted image user posted image user posted image
Z riževo kašico si pa nisem upala zgostit.user posted image



Jaz sem po 1.mesečni uporabi tudi probala navadno Aptamil mleko, pa je tako bruhal, da je v loku šlo vse iz njega.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem