cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

uporaba zamrznjenega mleka

clock-img

16.02.2011, 19:18

clock-img

lipikica

pencil-img

290

zanima me če lahko skupaj zmešam moje mleko ki sem ga shranila v z. skrinji in je razliučnih datumov, kajti mleka od vsakega dneva ni dovolj za en obrok'

clock-img

16.02.2011, 19:28

clock-img

sami0804

pencil-img

6757


Ja,lahko.user posted image

clock-img

16.02.2011, 19:34

clock-img

mag3

pencil-img

1194

Tudi jaz imam eno vprašanje glede shranjevanja mleka. Namesto prsnih blazinic uporabljam školjke v katerih se zbira mleko. Se ga na dan nabere okrog 100ml. Me zanimam ali ga lahko porabim, kako naj ga shranim, kje naj ga imam med nabiranjem, ali lahko dolivam, če ga imam v hladilniku, ....????????????

Malo morje vprašanj. user posted image

clock-img

16.02.2011, 19:57

clock-img

lipikica

pencil-img

290

lahko dolivaš vendar ohlajeno mleko ohlajenemu..

clock-img

16.02.2011, 21:03

clock-img

lipikica

pencil-img

290

kako pa odtaljujete mleko? me meni tako smrsi to odtaljeno mleko?
prej sem prvič poskusila odtaliti, v vročo vodo sem potunkala plastično posodico z mlekom, je tako praw? ma se mi zdi da je zaradi vroče vode počila plastika kjer sem imela mleko, uporabila ga nisem ker je bila mala sita. ali to odtajeno mleko lahko tudi jutri uporabim?

clock-img

16.02.2011, 21:14

clock-img

lipikica

pencil-img

290

še to bi vas vpr- kako perete črpalko? po črpanju le spaknete ali praw operete z detergentom?

clock-img

16.02.2011, 22:11

clock-img

anckabancka

pencil-img

1710

Jaz pomivam črpalki v vroči vodi, v katero dam kako kapljico Prila. In potem še fino splaknem pod tekočo vodo.

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

clock-img

19.02.2011, 22:25

clock-img

lipikica

pencil-img

290

zanima me tudi to ali lahko mleko katerega sem zgrela pod toplo vodo in mala ni vsega popila, uporabim naslednjič, SE PRAVI DA GA ŠE ENKRAT POGREJEM? To sprašujem tudi za isti dan iztisnjeno mleko.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem