writing-img

umetna mleka

clock-img

25.01.2009, 21:35

clock-img

keke

pencil-img

73

a je možno da mojemu otroku ne odgovarja novalac.npr dogaja se ji slednje, po vsakem obroku ko se naje, in podere kupček, učasih bruhne ven malo mlekca in potem jo damo spat, pa se zvija stiska, hrešči, učasih za kakšno sekundico zajoka, nekaj časa mir, potem pa spet.a so to mogoče krči.dojim pa ne!!!

clock-img

25.01.2009, 21:50

clock-img

botrca

pencil-img

14679

Ja je možno da ji mleko ne paše, probaj ga zamenjat za Aptamil in opazuj par dni kakšna bo reakcija. Mogoče so pa tudi krči. Potem je za njo Aptamil AR ali Ac ne vem točno kako oznako ima ta proti krčem. LAhko pa kupiš kapljice proti krčem, baje da so bio gaia ful dobre ali pa od koroških lekarn.

< Sporočilo je popravil botrca -- 25.1.2009 21:53:39 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

clock-img

25.01.2009, 22:29

clock-img

lindy

pencil-img

937

ja čisto možno je, da ji mleko ne odgovarja, probaj ga zamenjati pa boš vidla, mi imamo Dm-ovega Babylove pa ji zelo odgovarja, pa tudi par prijateljic ima istega in nobena nima problemov!

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

clock-img

26.01.2009, 01:31

clock-img

Petr_a

pencil-img

803

sama menim da mleka kar tako menjavala ne bi,ni dobro.
skoraj vsakega otroka zvija,to ni nič novega,so krči.

clock-img

26.01.2009, 11:22

clock-img

liliana

pencil-img

10282

Se strinjam z Petr_o....tudi mi smo imeli krče in nikoli nismo menjavali mleka......smo se malo več crkljali po rokah in v 4 mesecu so krči izginili.......

clock-img

26.01.2009, 13:50

clock-img

abc123

pencil-img

352

ojla, tudi mi smo začeli z Novalac pa je mela take krče pa še zaprl jo je. Potem smo nabavli Novalac proti zaprtju, pa je blo krčev še več kakala pa je še zmerom švoh. Po 10 dneh pa smo zamenjali mleko za Aptamil 1 in je zdaj OK.

clock-img

26.01.2009, 15:21

clock-img

lindy

pencil-img

937

Dosti otrok ni9ma krčec in če mleko ne odgovarja, ga je pa vseeno vsaj probat zamenjati!

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

clock-img

26.01.2009, 15:51

clock-img

cursa

pencil-img

208

Tudi jaz bi na tvojem mestu poizkusila zamenjati mleko. To ne pomeni, da bi ga menjala vsak teden. Bi probala vsaj eno drugo vrsto in, če bi bilo isto potem bi vedela, da so krči in, da za to ni krivo mleko.  

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem