cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

uhajanje vode

clock-img

21.11.2011, 15:30

clock-img

ares1

pencil-img

46

sem 6 dni po porodu in mi še vedno uhaja voda. Sploh je ne morem zadržati. To je bil moj tretji porod, zato me skrbi, da bodo te težave ostale kljub temu da delam vaje za utrditev medeničnega dna. Ima katera podobne izkušnje? kako rešit neprijwtno težavo?

clock-img

21.11.2011, 16:31

clock-img

hmm...

pencil-img

2867

Pomoje se bo učinkovitost teh vaj pokazala šele čez nekaj časa.user posted image Samo razmišljam.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

clock-img

21.11.2011, 19:56

clock-img

eva1

pencil-img

4835

za 6 dni po porodu je to kar normalno! Jaz sem imela po tretjem porodu kar nekaj težav prvih nekaj tednov z obvladovanjem urina in blata, saj ne da bi se polulala, ampak sem mogla takoj ko me je pritisnilo na wc..ali pa res dobro stisnit, da sem zadržala! Baje da je to povezano tudi z velikostjo otroka(mali je bil 4240g in obseg glave 38.5cm)! Se je pa sčasoma uredilo tudi to, in po tam 3, 4 mesecih je bilo že čisto ok!

clock-img

21.11.2011, 20:12

clock-img

ares1

pencil-img

46

upam, da se res umiri in vzpostavi normalno stanje, saj niti kam dlje od hiše ne moreš v takšni situaciji. Malo pa si me potolažila

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem