cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

učinkovito proti strijam kozmetika afrodita

clock-img

23.01.2007, 22:05

clock-img

ms3

pencil-img

138

joj, strije imam. user posted image  

mogoče bo to zanimivo za vse. namreč po porodu sem se začela mazat s kremo za preprečevanje in korekcijo stij od kozmetike Afrodita. user posted image  meni je ful pomagala. strije niso izginile, se jih pa zdaj po 4 mesecih uporabe bistveno (80%) manj vidi. user posted image  

zgleda tako  (v trgovini je v podobni, rumeni škatli in stane cca 1800 sit):
user posted image

obstajata sicer dnevna in nočna. jaz sem uporabljala samo nočno in je blo čist učinkovito.

več o tem na http://www.kozmetika-afrodita.net/content.php?section=nega_telesa&page=72.


poskuste, ni drago.user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

23.01.2007, 22:06

clock-img

ms3

pencil-img

138

wupsi user posted image , nisem vedela, da fo slika tako velika. pomanjšala sem jo na 2 cm.
se pardoniram.

clock-img

23.01.2007, 22:16

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

23.01.2007, 22:34

clock-img

ms3

pencil-img

138

kar poskusi, po moje ti bo kar pomagala. jaz tudi nisem začela čisto takoj po porodu, 1 mesec kasneje.

clock-img

23.01.2007, 22:37

clock-img

Miška76

pencil-img

365

mislim, da nobena krema proti strijam ne pomaga, vse je v dedni zasnovi .

clock-img

23.01.2007, 22:42

clock-img

ms3

pencil-img

138

odpravi in prepreči jih že ne, to je dejstvo in se poplnoma strinjam s tabo miška76. ta krema pa neredi, da so manj vidne ali če hočeš hitreje manj vidne. ker menda s časoma zbledijo. zakaj bi čakala, ne vem, 2 leti, če lahko srihtaš v parih mesecih. user posted image   je pa najberš odvisno od tega koliko temotijo.

clock-img

23.01.2007, 23:57

clock-img

yaris

pencil-img

549

Ja jaz sem po porodu dobila ogromno strij po stegnih,in okoli popka.
Ful mi je bilo grozno,ampak z VICHY kremo,mi jih je dosti po stegnih zginilo.Ene pa so se posvetlile.
Okoli popka pa so mi ostale-prav grdo za videt.Ampak se bom mogla žal sprijaznit z njimi.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem