cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

tusiranje

clock-img

19.12.2007, 21:04

clock-img

bsasab

pencil-img

321

Ojla...

Mene pa nekaj zanima, kdaj po porodu ste se zacele ve tusirat z milom tam spodaj, glede na to  da ste bile sivane, ker mene je ful strah da se mi nebi kaj vnelo, moja "tamalauser posted image user posted image " pa ze ful pogresa milo....user posted image user posted image user posted image

Pa s kaksnim milom ste se umivale, posebej za intimno nego, ali kar navaden dusgel, ali celo navadno trdo milouser posted image user posted image

Hvala za mnjenja...


_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

clock-img

19.12.2007, 21:20

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

še isti dan. rodila sem ponoči, popoldan sem bila že pod tušem. imela sem 2 šiva. umivala sem se z milom intimo, mislim, da je od neutro roberts. nisem se ravno kot vsak dan, bolj na 3/4, ker sem morala najprej dobit korajžo, da potipam čudo tam spodaj.

clock-img

19.12.2007, 21:25

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

ker sem morala najprej dobit korajžo, da potipam čudo tam spodaj.



user posted image  user posted image  no, jaz sem milo uporabila šele takrat...pomoje kakšnih 10 dni po porodu, zelo narahlo user posted image  z intimnim milom. imela sem pa 2 šiva, nisem bila rezana.

clock-img

19.12.2007, 22:08

clock-img

Ronči

pencil-img

1314

Imela sem vakum-posledično sem bila kar precej šivana. Prvič sem se stuširala zjutraj (rodila sem zvečer), pa ni bila fajn izkušnja, ker so me tri sestre odpeljale izpod tuša, me obrisale in oblekle, saj mi je bilo tako slabo, da me noge niso držale in so me kar orng okregale. Drugače sem se pa spirala po vsakem obisku wc-ja in to vsaj 1 mesec do 6 tednov.
Intimno milo sem prvič uporabila doma, torej kakšen teden dni po porodu. Drugače sem se pa namilila že prej pri tuširanju vendar bolj okoli user posted image

clock-img

20.12.2007, 08:46

clock-img

*tajda*

pencil-img

1080

14 dni po porodu,ko so me čisto nehali boleti šivi,pa je bilo vse okuser posted image

clock-img

20.12.2007, 10:20

clock-img

neja24062007

pencil-img

557

Še isti dan v porodnišnici. Rodila opoldan, ko sem prišla na oddelek sem počakala na fanta in se šla takrat stuširat in umit. Šivana sem bila vaginalno in po sramnih ustnicah (sem zamudila popadek in me je samo posnela). Nisem bila šivana po presredku.

Umivala sem se z Nivea intimnim milom (tudi sedaj ga uporabljam, saj so mi navadni dusch geli preveč agresivni) in čisto počasi in nežno.

Sem se pa potem doma enih 5 dni po prihodu domov malo preveč korajžno umila tam spodaj in potegnila za en šiv. Da ne govorim kakšna Galaksija se je odvrtela pred mojimi očmi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

21.12.2007, 19:14

clock-img

novakatja

pencil-img

130

Jaz sem bila orng šivana, pa sem še isti dan, to je v nekaj urah po porodu uporabila malo navadnega mila. Potem pa vsak dan 1× zvečer, čez dan pa le z vodo. Nobenega vnetja ni bilo.

clock-img

21.12.2007, 21:02

clock-img

lunca2

pencil-img

2265

Rodila sem ob 23:17 uri in že drugi dan sem se umila spodaj. Imam pa zelo veliko šivov. Res me je bilo strah ampak se je treba umiti in poskrbeti za higieno. Naj te ne bo strah, najprej se umij zelo nežno in mislim, da ne bo nič narobe.


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

clock-img

21.12.2007, 21:06

clock-img

Anonimen

Z milom doma, po enem tednu torej, z vodo pa še isti dan.

clock-img

21.12.2007, 21:45

clock-img

ThinkPink

pencil-img

915

Z milom doma, po enem tednu torej, z vodo pa še isti dan.



Jaz isto.

clock-img

22.12.2007, 07:09

clock-img

matea1

pencil-img

90

Meni pa je zdravnik v porodnišnici, ko sem ga to vprašala, rekel, da šivov ni priporočljivo umivati z intimnim milom - samo z vodo (s tušem naciljaš in dobro spereš kri). Jaz sem 5 tednov po porodu in se zaenkrat umivam samo z vodo.
(Še vedno nisem dovolj pogumna, da se bi umila z intimnim milom.) 

clock-img

22.12.2007, 09:36

clock-img

Anonimen

dve uri po porodu so me poslali pod tuš.Spodaj pa je dovolj z vodo pa posebno popazit,da se dobro osuši,da ni še dodatne vlage.Če najdeš kaj časa zase,vsaj petnajst minut in,kakšen intimen kotiček,si sleci hlačke,pod rito daj zaščito,da ne bo kaj popackalo in si jo zrači,zrači šive.user posted image

clock-img

22.12.2007, 17:06

clock-img

*tajda*

pencil-img

1080

joj sem smešno napisalauser posted image  ja seveda tuširala sem s takoj po porodu,ampak z milom sem se šele po 14 dneh.so mi pa rekli v P da se lahko z intimnim milom takoj umivam,z navadnim pa ne.

clock-img

22.12.2007, 17:08

clock-img

Anonimen

Z milom takoj drugi dan, a na intimnem delu samo z vodo...

clock-img

22.12.2007, 17:26

clock-img

Rozmarinka

pencil-img

466

V materinski soli so nam svetovali kako s higieno po porodu.
Tusiranje v roku 24 ur po porodu, a nic intimnih ali drugih mil, torej naprej le z vodo, sele cez 2-3 tedne intimna mila in podobno...

clock-img

22.12.2007, 19:46

clock-img

janja

pencil-img

1559

Jaz sem se pri prvem porodu umivala z intimnim milom takoj. Bila pa sem rezana in še raztrgana, tako da je bilo šivov na pretek. Uporabljala pa sem tisto francosko intimno milo (se zdele ne spomnim imena). Nikoli ni bilo nič narobe.

Tudi v drugo sem se umivala s taistim milom, vendar sem imela CR.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem