cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

trtica?

clock-img

10.05.2008, 09:01

clock-img

nana24

pencil-img

16

Lep pozdrav drage mamice,

od vas sem dobila ze marsikateri nasvet ki mi je pomagal v nosecnosti upam da mi pomagate tudi zdaj ko sem 14 dni po porodu in sm od bolecin tudi ze na samomor pomislila.

Baje so mi zlomili trtico pri porodu in zdravniki šravijo da kaj dosti se ne da pomagat da se to samo zaceli. Jest pa ze 14 dni nisem sedela niti lezala drugace kot na trebuhu, dojim stoje in jokam zraven, sm padla se mal v poporodno depresijo in res ne vidm izhoda. Mi je patronazna rekla naj neham dojit in jemljem ketonale ampak jest bi rada dojila.

A ma kera kaksen nasvet lepo prosim?????????

Hvala vsem, pa ne me prevec obsojat

clock-img

10.05.2008, 09:04

clock-img

Volga

pencil-img

9346

Kaj pa vem, v končni nimam pametnega nasveta, se mi pa smiliš, ker se mi kar zdi, kako svinjsko mora boleti. Morda bi, kar se tiče dojenja in zdravil poklicala kakšno svetovalko na LLL ali kako je že. Jaz kar tako, samo na patronažino besedo, ne bi prenehala dojiti, ker se je že prevečkrat pokazalo, da dajejo kr neki nasvete.

clock-img

10.05.2008, 09:38

clock-img

ursalara

pencil-img

2232

Nana uh to pa mora boleti jaz sem še vedno mnenja če si želiš dojiti ne prenehaj ker nasveti patronažnih sester so vedno različni!Tako kot ti je že predhodnjica napisala preko interneta se malo posvetuj z svetovalko za dojenje in za depresijo!Lahko pa obiščeš tudi pušenjakov forum na med.over.net in tam zastaviš vprašanje ti bo najbolje odgovoril!Jaz upam da te resnično neha vse skupi matrat in da uživaš te dneve ki so pred teboj!
Aja pa zakaj bi te obsojali saj tukaj smo za to da si pomagamo in da vsaka osebno mnenje pove nihče te nima pravico obsojati sploh pa v takem položaju kot si ti!


_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa

clock-img

10.05.2008, 09:43

clock-img

Anonimen

Moj mož je imel zlomljeno trtico. Tudi njemu so rekli, da se bo ščasoma zacelilo.
Dobil je takšen obroč, ki si ga je zavezal okrog pasu, da je lahko sedel. Boli pa kot hudič.
Morda bi šla do zdravnice, da bi dobila ta pripomoček, ker trtica se ne bo tako kmalu pozdravila.

clock-img

10.05.2008, 16:36

clock-img

suzanamai

pencil-img

1215

Nana24 sama sem imela pred 2 leti zlomljeno trtico. Boli kot hudič in ne bi preživela brez ketonala. Jemala sem ga na 8 ur+2 lekadola. Verjetno bi bilo res najboljše, da prenehaš dojiti in greš na protibolečinske tablete, saj drugače ne vem kako boš zdržala.
Če želiš zvedeti več, me kontaktiraj na zs.

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

clock-img

18.05.2008, 21:18

clock-img

ciklame

pencil-img

69

Hej!

Tudi sama sem imela težave s trtico. Šivi so bili super proti trtici. Nisem mogla sedet še lep čas, dojila sem nekako v leže, to je še šlo. Pa nisem imela zlomljene, tako da si tvojih bolečin sploh ne upam predstavljati. Po nekako 6 do 7 tednih po porodu pa se je stvar umirila. Če res čudno sedim me še malo boli, drugače je pa bolje. No upam, da sem te malo potolažila. Ne obupat, poglej svojega sončka pa bo boljeuser posted image .

Čim hitrejše okrevanje, lp

clock-img

19.05.2008, 12:54

clock-img

Pia77

pencil-img

612

Kaj pa, če bi ti kdo predpisal Zaldiar (kombinacija Lekadola in tramadola). Nam so ga v porodnišnici predpisali za bolečino po prerezanju presredka, jemale pa smo ga do 3x1tbl dnevno. Je kar močan analgetik.

Glede dojenja pa bo najhitreje, če pokličeš katero od LLL svetovalk:
http://med.over.net/forum5/read.php?94,4437104

clock-img

10.07.2008, 13:47

clock-img

nia5

pencil-img

4698

IZVIRNO SPOROČILO: ciklame

Hej!

Tudi sama sem imela težave s trtico. Šivi so bili super proti trtici. Nisem mogla sedet še lep čas, dojila sem nekako v leže, to je še šlo. Pa nisem imela zlomljene, tako da si tvojih bolečin sploh ne upam predstavljati. Po nekako 6 do 7 tednih po porodu pa se je stvar umirila. Če res čudno sedim me še malo boli, drugače je pa bolje. No upam, da sem te malo potolažila. Ne obupat, poglej svojega sončka pa bo boljeuser posted image .

Čim hitrejše okrevanje, lp



Pri meni je blo isto.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem