cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

trojanec

clock-img

25.03.2007, 19:45

clock-img

nynna

pencil-img

576

Računalnik mi javlja da imam virus trojanca in mi zraven daje link od neki anti spy zadeve. sploh nč ne zastopm, pa še strah me je k piše da mi bo ene podatke pobral. Če kera kej razume nej mi prosim pove kaj naj naredimuser posted image
Antivirusni program mam pa nod.
HVALA

clock-img

25.03.2007, 19:49

clock-img

Anonimen

Pejd z interneta dol, pa daj full scan računalnik. ko konča nod s čiščenjem, ti javi, kaj je našel in na koncu ti da ukaz, da ga odstrani oz. uniči. Srečno!

clock-img

25.03.2007, 19:52

clock-img

marsovcek

pencil-img

304

Če boš imela kljub temu težave ponovno javi, če imaš antivirusni program običajno pomaga. lp

clock-img

25.03.2007, 19:57

clock-img

Anonimen

Če ne boš pohitela, boš brez podatkov, al pa novga trojanca dobila. jest sem enkrat mela 18 trojancev, pa še so prhajali. Baje, da so mi odkrili hekerji IP, pa so me zasuvali. Tko mi je rekel pomočnik na F-secure.

clock-img

26.03.2007, 11:34

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Da se ti ni samo odprlo tisto kao opozorilo, ki je v bistvu reklama. To se velikokrat zgodi in tiosti ki zadev ne poznajo se hitro nalimajo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem