cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

trgovina mytoys

clock-img

13.12.2009, 20:07

clock-img

pupca

pencil-img

110

ojla.
zamima me ,če katera ve če je v italiji trgovina my toys.ali je mogoče v molfanconu.in kakšne so cene .hvala

clock-img

13.12.2009, 20:32

clock-img

anitka7

pencil-img

1048

ena toys štacuna je v Škofijah v ta novem centru Montedoro. Ne vem pa točno a se imenuje samo toys alje še kaj. Cena se mi pa zdi da so nižje kot pri nas

_____________________________

Everything will be OK in the end.If it"s not OK,it"s not the end yet.

30.1.2006 - Nik
17.9.2009 - Neli

clock-img

14.12.2009, 11:28

clock-img

pupca

pencil-img

110

hvala.a je to na naši strani ali na italijanski.včeraj sem gledala na mytoys.de  in imajo  lego kocke v akciji .ne vse a nekaj že .misliš da imajo tudi  tukaj znižano.

clock-img

14.12.2009, 22:50

clock-img

anitka7

pencil-img

1048

to je takoj čez mejo,prvi izvoz z avtoceste dol,na rondoju greš desno in na koncu ulice levo in takoj vidiš na desni. Kako je pa z lego kockami pa nebi vedla,sori. Gledala sem neke igračke za tamalo pa so ble ceneje kot pri nas , pa bakugani so bli tud ceneje user posted image mamo glih manijo z bakugani

_____________________________

Everything will be OK in the end.If it"s not OK,it"s not the end yet.

30.1.2006 - Nik
17.9.2009 - Neli

clock-img

16.12.2009, 17:10

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

 V montedoru čez Škofije se imenuje toys center.Mi smo tam nabavili igrače za žlahto-otroke.Moram rečt da so pri nas bisveno cenejše, tako da vam ga ne svetujem in nam je blo res žal.Primer barbi kamper tam 90 evrov, pri nas 50evrov.Identičen.Za moje pojme je kar draga trgovina.Je pa res založena v nulo.Tako da če ne nameravate šparat z denarjem..,kar.

clock-img

16.12.2009, 17:11

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem