cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

trebuh po porodu

clock-img

15.11.2005, 22:43

clock-img

Marjana-5

pencil-img

23

Punce, ali imate tudi vi probleme s trebuhom po porodu? Rodila sem dvakrat v kratkem obdobju in v prvo se mi je stanje kar hitro popravilo, v drugo pa ne gre tako hitro. Zredila se obakrat nisem veliko, vendar zdaj kar ne morem shujšati nazaj, da bi se lahko oblekla v stare hlače. So mi preozke.user posted image

Na živce pa mi gre predvsem trebuh - kot da bi imela nekaj centimetrov kože preveč. Sem 4 mesece po porodu in me zanima, če veste, kaj je učinkovito za odpravo tega problema - trebušnjaki ali druge vaje, kakšne kreme, ki zategujejo kožo....

Včasih je obstajal forum po porodu, kjer si lahko pisal kaj takega, zdaj pa se mi zdi, da tak forum manjka. 

lp vsem!

clock-img

15.11.2005, 22:58

clock-img

Anonimen

Forum Po porodu še vedno obstaja. Samo poiskati ga je treba.user posted image

Ja, glede trebuha pa nimam nasvetov, ker se tudi sama to sprašujem 9 mesecev po porodu.user posted image user posted image user posted image  Pa odgovora še nisem našla, razen tistega "Manj žri".user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

15.11.2005, 23:01

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Jaz nisem imela ne vem kakšne probleme s trebuhom, sem pa vsako jutro naredila par vaj kar v postelji, tako, da sem se za naslonjalo od postelje prijela in dvigovala ter spuščala noge, vendar ne do konca. To sem ponovila nekajkrat.
pa kupila sem si neke vrste pas, ki sem ga nosila prva dva meseca-če je pomagal, ne vem.
p.s. Forum po porodu se nahaja pri "dojeneček"

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

15.11.2005, 23:08

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Tudi jaz imam probleme s trebuhom.V tadrugi nosečnosti sem se zredila cca20kg.Ostalo mi je še cca7kg.Občutek imam tak,kot da je vsa odvečna maščoba v mojem trebuhu.Po taprvem porodu so šle kile hitreje dol in še nisem imela takih problemov s trebuhom.Zdaj me pa kar srce boli,ko spravim hlače na rit,zapeti jih pa ne morem.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

16.11.2005, 09:08

clock-img

Magi*

pencil-img

4856

heh, jaz sem rodila prvič in 11 mesecev po porodu je moj trebuh še tu in noče it. pa sem drugače nazaj na svoji konfekcijski številki, špeheca je ostalo še čisto malo. telovadim ja, jem pa dosti, ker sem non stop lačna (zaradi dojenjauser posted image ).

pri meni so bile največji problem trebušne mišice, ki so šle narazen in nočejo kar tako skup. sicer se stanje popravlja, vendar zelo zelo počasi. poleg tega pa mi je ostala odvečna koža. zdaj pa razmišljam, ali si dam delat mokasine ali rokaviceuser posted image

4 mesece po porodu še ni tako strašno. delaj vaje, pazi kaj ješ, veliko se gibaj na svežem zraku in rezultati bodo zagotovo prišli. seveda pa ne čez noč.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem