cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

trebuh po porodu

clock-img

24.12.2008, 20:44

clock-img

suzanica

pencil-img

270

oj. sem 5 mesecev po porodu in še vedno mi je ostal trebuh povečan - šlavhi. kako ste se ga ve znebile in kdaj?

lp

clock-img

24.12.2008, 20:46

clock-img

Anonimen

Sem 6 mesecev po porodu, pa se ga tud še nisem znebila. Po novem letu začnem s telovadbo. Sem bolj med suhimi, ampak trebuha je pa ogromno, kot bi bila še enkrat v 6, 7 mesecu.

clock-img

24.12.2008, 21:02

clock-img

Anonimen

kako ste se ga ve znebile in kdaj?



Pocasi in sigurno.

clock-img

24.12.2008, 23:48

clock-img

anckabancka

pencil-img

1710

Po tretjem porodu sem po 4 tednih oblekla že kavbojke izpred nosečnosti pa še nekaj hlač. Tiste najožje hlače pa malo kasneje. user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

clock-img

25.12.2008, 09:42

clock-img

Netopirčy81

pencil-img

1327

Se ga nisem mela časa - ker sem spet user posted image  user posted image user posted image user posted image  Malo za hec malo zares user posted image . Jest sem bolj lene sorte in sem se šele 10 m po porodu mal spravila na aerobiko, pol pa še na limfno drenažo (ki mi je res  pomagala pri izgubi cm), pol sm pa zvedla, da sem noseča, tko da...predstavljaj si to.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

clock-img

28.12.2008, 17:54

clock-img

botrca

pencil-img

14679

Sem eno leto od poroda pa ga imam še vedno. December je, pa rada jemuser posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

clock-img

29.12.2008, 10:31

clock-img

clara23

pencil-img

889

Jaz sem 2m po porodu spravila vse hlače nase..takoj po porodu pa nobenihuser posted image user posted image . So šle samo do bokov, potem pa konec. Trebuščka imam 4m po porodu še vedno malo, ampak je večinoma koža. Po novem letu začnem s telovadbo..do takrat pa moram še vso potičko ki je ostala pojestuser posted image user posted image

clock-img

29.12.2008, 14:29

clock-img

Anonimen

Jaz sem 1 teden po porodu nase spravila že vse svoje hlače ... 5 tednov po porodu imam pa že 4kg manj kot pred nosečnostjo ... ne me sicer vprašat kako, ker ne vem user posted image .

clock-img

31.12.2008, 15:27

clock-img

pekmez

pencil-img

55

Jaz sem tudi morala kupit nove,ker so mi vse prevelike.Sem 2 kg v minusu.
Dojenje jemlje veliko energije.

clock-img

31.12.2008, 15:32

clock-img

Tanja74

pencil-img

36

Da te potolažim; smo tudi take, ki imamo "žlauhe" še po 6 mesecih. Imam še vedno 8 kg viška in jih nikakor ne morem spravit dol. Pa niti se mi ne zdijo kile taki problem, pač pa to, da se mi je struktura telesa ful spremenila. Je pa tudi res, da nisem med najmlajšimi user posted image  

clock-img

31.12.2008, 16:38

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

06.01.2009, 17:49

clock-img

poli*

pencil-img

2407

Jaz sem imela že po 3 tednih po porodu raven trebuh kot pred nosečnostjo. Sem pa ugotovila, da bom mogla narediti kakšen trebušnjak predvsem zato, da malo ojačam mišice (predvsem za dobro moje hrbtenice).

clock-img

06.01.2009, 20:32

clock-img

Tajska

pencil-img

48

Jaz sem tudi ena tistih, ki mi stare hlače niso prav. Vse mi je namreč preširoko. Takoj po porodu sem imela 5 kg manj kot pred nosečnostjo. Po 5 mesecih še vedno ostajam pri isti kilaži. Torej nimam problema s šlaufi. Delam pa vseeno trebušnjake, da okrepim mišice!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem