cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

trebušnjaki

clock-img

24.05.2010, 10:30

clock-img

meta22

pencil-img

562

dajte delit nekaj vaj, ker jaz jih izvajam pa imam na sumu da narobe!!! ni haska!!!user posted image user posted image user posted image

se najde kje kaj na netu?


clock-img

24.05.2010, 12:27

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

najprej narediš klasične trebušnjake, potem daš kolena v kot 90 stopinj, nato narediš metuljčka (noge razpšreš in stegneš, kot špago), potem jih stegneš proti stropu, obe, nato eno pokrčiš in nato še eno.... pri vsaki vaji narediš 20 trebušnjakov ... to znese 100 trebušnjakov v par minutkah...

komolce ne smeš upogibati proti stropu ampak morajo biti vzporedni s tlemi, glava ravna, med prsmi in brado za pest prostora, ni treba se vzdignit visoko, dovolj je že, da napneš trebušne mišice....




_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

clock-img

24.05.2010, 12:28

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

sori 120 trebušnjakov

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

clock-img

29.05.2010, 20:20

clock-img

posastka

pencil-img

16

pazi na dihanje! ko se dvigneš - izdih, ko se spustiš proti tlem - vdih
se bolj obnese 30 pravilno narejenih trebušnjakov na dan kot 100 napačnih

clock-img

29.05.2010, 20:25

clock-img

zmajaz

pencil-img

5781

S trebušnjaki seveda lahko utrdiš trebušne mišice, ne znebiš se pa špeheca s trebuha, ker samo trebušnjaki za to niti slučajno niso dovolj. Tako da potem ti bore malo pomagajo trebušne mišice, če so skrite pod špehcem. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

clock-img

30.05.2010, 16:55

clock-img

majra

pencil-img

1499

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

S trebušnjaki seveda lahko utrdiš trebušne mišice, ne znebiš se pa špeheca s trebuha, ker samo trebušnjaki za to niti slučajno niso dovolj. Tako da potem ti bore malo pomagajo trebušne mišice, če so skrite pod špehcem. user posted image



No, to pa mene zanima, kako se znebit špeha na trebuhu.
Sem prebrala nekje, da trebušnjaki nič ne pomagajo. Seveda, pa niso napisali, kako se le tega znebiš.
Sem shujšala 7 kg in se mi je prej lepo napet trebuh user posted image  samo povesil, tako da sem prenehala s shujševalno. Sedaj pa iščem način oz.pravilno telovadbo, da se rešim te nadloge user posted image

clock-img

30.05.2010, 17:03

clock-img

Taddy78

pencil-img

1983

Odvisno tudi kako jih delaš. Ne smeš se do konca dvikniti, ampak samo malo. Jaz sem se vedno z nogani nekam oprijela in jih delala. Sem pa vsaki dan zviševala. Začela sem z 10...vem, sliši se malo, ampak sem na začetku še te komaj naredila. Naslednji dan 20, pol 30...

Haska pa pri meni ni bilo, ker se mi jih več ni dalo delat user posted image

clock-img

30.05.2010, 20:57

clock-img

Buska

pencil-img

662

ojla,
nekaj nasvetov glede trebusnjakov ... imas jih vec vrst, odvisno, za katere misice delas !
zg., spodnje in za stranske misice + obvezno na 30 trebusnjakov 15 hrbnih (imas tudi vec razlicic)
za vec, mi pisi na privat in ti odgovorim na dolgo in na siroko
LP





_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

clock-img

03.07.2010, 23:01

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

Vprašaj n forumu migajmo skupaj, je ena trenerka ki se na vse to spozna.Kaj pa naprav iz top šopa ab trainer?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem