cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

trajanje menstruacije

clock-img

29.11.2009, 16:46

clock-img

sabi

pencil-img

295

pozdravljene!
Mene pa nekaj zanima in sicer prejšnjo soboto naj bi dobila menstro,to pomeni, da sem imela soboto in nedeljo zelo malo izcedka, potem pa od ponedeljka naprej močna menstruacija, ki traja še danes, to pomeni že deosmi dan, sem deset mesecev po porodu, ne dojim več, prva menstra po porodu pa je bila prejšnji mesec in je trajala vse skupaj osem dni in neboleča, pred porodom pa so bile zelo zelo boleče, sedanja menstra me nič ne boli, razen križ, ampak kri je zelo temno rdeča in res močna.Zanima me sli je to normalno in do kdaj naj bi trajala menstruacije.
Že vnaprej hvala za vaše odgovore
lp.

clock-img

29.11.2009, 17:52

clock-img

mamica2009

pencil-img

490

Tudi jaz sem po porodu mela menstruacijo zelooo močno in nebolečo, sicer mam še jo zdaj, vstavili so mi namreč mireno, in krvavim že od 14.10.Tak da bi že cajt bil da se neha.Je pa bila tudi zelo rdeča.
Pišem zato, ker sem na vstavitev mirene šla 4 dan menstruacije in tudi do takrat je dobesedno teklo iz mene.
Se mi zdi da se po porodu vse spremeni.

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

clock-img

29.11.2009, 18:46

clock-img

sabi

pencil-img

295

do koliko dni pa je normalno da traja?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem