cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

tiskalnik ne tiska

clock-img

18.02.2007, 21:39

clock-img

Sandra*

pencil-img

1726

Kaj je z mojim tiskalnikom? Polna kartuša, ropota kot bi printal, ven pa pride prazen list???user posted image user posted image user posted image  

clock-img

18.02.2007, 21:43

clock-img

StBarbara

pencil-img

1500

To se meni zgodi, kadar ga dolgo ne uporabljam in se zasuši šoba od katruše user posted image ...drugače pa nimam pojma, kaj bi lahko bilo?

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

clock-img

18.02.2007, 21:46

clock-img

Sandra*

pencil-img

1726

pa ni se zasušil, sem očistla, pa še vedno nič.

clock-img

18.02.2007, 21:50

clock-img

ona

pencil-img

3685

jaz imam epsona in sem enkrat kupila une falše kartuše in je bilo kot pri tebi,vse je kazalo ok,polne kartuše,vse čisto,ven pa pride prazen list.Pol sem vse te 4 kartuše zamenjala z originalnimi in je tiskal kot nov.Ne vem,mogoče sem ti kaj pomagala,če ne provaj vzet ven kartuše,jih malo potresi in provaj dat nazaj,pa izklopi ga in ugasni,pol mi pa že zmanjka idejuser posted image

clock-img

18.02.2007, 21:55

clock-img

Sandra*

pencil-img

1726

sem že vse to naredila pa nič. kartuše so original. nimam več idej kaj bi lahko bilo.

clock-img

18.02.2007, 21:57

clock-img

StBarbara

pencil-img

1500

probaj šobo kartuše narahlo z robčkom obrisat...

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

clock-img

18.02.2007, 21:58

clock-img

ona

pencil-img

3685

Kaj pa če se ti je kaj zataknilo tja,kamor mora tiskat,meni je enkrat tamala porinila kemični noter in tudi ni tiskaluser posted image
zdej pa sem res brez idej,kakšen tiskalnik pa imaš?

clock-img

19.02.2007, 04:05

clock-img

Temari

pencil-img

135

Par idej:
- natisni testno stran;
- na novo inštaliraj gonilnike (najdeš jih na spletni strani proizvajalca);
- če ne natisne testne strani, šobe so čiste, kartuše polne, gonilniki pravi, potem odnesi tiskalnik na servis.

Ah, še nekaj... kaj točno se zgodi, ko tiska? Ali samo prazen list ven vrže ali tiska v prazno?

_____________________________

Življenje se ne meri s številom vdihov, ampak s številom trenutkov, ki ti vzamejo dih.

clock-img

19.02.2007, 11:32

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Pa fajn bi blo vedet kater tiskalnik imaš.

Možno da je glava zapackana.

clock-img

19.02.2007, 16:04

clock-img

Sandra*

pencil-img

1726

lexmark z55

clock-img

19.02.2007, 16:05

clock-img

Sandra*

pencil-img

1726

Aja, tiska ampak nič ne natiska. Dela se kakor da dela, pa nič ni za videt, kot bi tiskal z belo barvo.

clock-img

19.02.2007, 18:31

clock-img

Temari

pencil-img

135

IZVIRNO SPOROČILO: Nixxon

Možno da je glava zapackana.



Tudi meni se zdi, da bo tako. Zdaj kako se pri Lexmarku očisti glava, ne vem, ker imam izkušnje samo s HPji in Canoni, mislim pa, da mora biti opcija za to v lastnostih printerja.
Probaj pa sporoči, kako je šlo.

_____________________________

Življenje se ne meri s številom vdihov, ampak s številom trenutkov, ki ti vzamejo dih.

clock-img

19.02.2007, 21:52

clock-img

Sandra*

pencil-img

1726

Karkoli naredim popolnoma nič ne pomaga. Glava ni zapacana, ker baje imajo lexmarkovi tiskalniki glavo na kartuši, ampak tam je vse ok. Prav jezi me da ne dela pa ravno zdaj sva kupila novo barvo (za polnenje kartuše). Vedno je bilo vse ok ko sva napilnila tudi sedaj v zadnje, ampak kar čez noč noče več tiskatuser posted image user posted image user posted image

clock-img

20.02.2007, 09:53

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Lexmark ima res glavo na kartuši.

Aha, torej sama polnita kartuše. Smo mel doma pri starših to, enkrat je delal, potem sem pa to naredil tretjič z enimi drugimi barvami, pa ni delalo več, nikakor. Starši so nato, ker so dokaj veliko printali, kupili enga ugodnega laserca, ker tejle Lexmarki niso ravno ugodni če tiskaš veliko, kartuše pa tut drage.

Jaz osebno imam Canona, kartuše 3x cenejše, kupim lahko vsako barvo posebej, printa lepo. Koštal je pa tut ene 30kSIT.


clock-img

20.02.2007, 09:54

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Kupi novo original kartušo (ne samo barv za filat), pa bi moralo delat.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem