cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

tipkovnica ne deluje pravilno

clock-img

11.12.2006, 16:20

clock-img

Miss Piggy

pencil-img

1936

Sesul se nam je sistem in po ponovnem nalaganju Win. nam tipkovnica ne deluje tako kot bi morala/ y in z sta yamenjani, sumnikov ni, ...
A mogoce kdo ve, kako bi to napako odpravila_

clock-img

11.12.2006, 16:30

clock-img

GATA

pencil-img

550

V nastavitvah (Control panel -> Regional and language options) nastavi na Slovenščino ker sedaj imaš privzeto Angleščino zato tudi ni šumnikov in zamenjene črke y-z.

clock-img

12.12.2006, 10:37

clock-img

Miss Piggy

pencil-img

1936

Imam nastavljeno na slovenscina, pa se vedno ne deluje. Vseeno hvala!

clock-img

12.12.2006, 11:05

clock-img

GATA

pencil-img

550

Ja velikokrat to naredi, da vidiš slovenščino pa vendar ni. Zato moraš pod Regional language options -> Language -> Details dati pod default input language slovenščino, al pa magar angleščino odstrani in resetiraj računanalnik.

Pa na vseh zavihkih popravi na slovenščino.

< Sporočilo je popravil GATA -- 12.12.2006 11:10:53 >

clock-img

12.12.2006, 14:53

clock-img

Miss Piggy

pencil-img

1936

Sem poskusila, vse nastavila na slovenscina, vendar pri dodajanju jezika vnosa / rayporeditev tipkovnice / sploh nimam sloven[;ine. Iybiram lahko med nekaj vrstami angle[;ine, US in arabscino....
Pri tipkovnici mi pi[e sloven[;ina, pol je tipkovnica spodaj narisana, spodaj pa pika in US. Ta US se sploh ne da odstranit, kot sem rekla, sloven[;ine pa ni....

clock-img

12.12.2006, 18:12

clock-img

GATA

pencil-img

550

Imaš WIN XP?

Če lahko nastavljaš na slovenščino ostale stvari ne vidim težave, da pri tipkovnici nebi mogla...
 
Takole naj bi bilo - slike....
 
user posted image
user posted image user posted image

clock-img

12.12.2006, 18:33

clock-img

Miss Piggy

pencil-img

1936

Ko dam pri Advanced na slovenscina in V redu, se mi izpise opozorilo
Setup was unable to install the chosen locale. Please contact your system Administrator!
Mam pa XP.

clock-img

12.12.2006, 18:55

clock-img

GATA

pencil-img

550

Daj probaj še enkrat, sam predno kaj spreminjaš, daj v CD-ROM inštalacijski cd od WIN XP (pač tisto skenslaj ko se postavi ko CD daš notri). Potem pojdi spreminjat.

Deluje mi tako kot da bi pri spreminjanju nastavitev program hotel imeti CD (pa je slučajno kaj javilo ... insert cd...?) in ker ga ni bilo ni moglo sprocesirat naprej...

clock-img

12.12.2006, 19:57

clock-img

Miss Piggy

pencil-img

1936

 Ne zahteva CD, bom pa poskusila...

clock-img

12.12.2006, 20:05

clock-img

Miss Piggy

pencil-img

1936

Tudi ko vstavim CD, se pokaze isto opozorilo. A je mozno, da je prislo pri instaliranju Win do napake_

clock-img

12.12.2006, 20:48

clock-img

GATA

pencil-img

550

hja, čist možno je, če tud ta zadnja varjanta ne pomaga. Probaj še enkrat pognat inštalacijoo windowsov (pa ne repair). In ko že pri instalaciji vpraša za te nastavitve, takrat nastavite na slovenščino.

clock-img

12.12.2006, 22:59

clock-img

Miss Piggy

pencil-img

1936

A to pomeni, da moram najprej zbrisat nalozene Win, ali lahko kar cez te se enkrat instaliram_

clock-img

13.12.2006, 09:50

clock-img

GATA

pencil-img

550

Zdej če nimaš kakšnih pomembnih podatkov na disku al pa particiji, bi ti svetovala, da sformatiraš particijo al pa disk in potem na novo naložiš windowse.

clock-img

13.12.2006, 09:51

clock-img

GATA

pencil-img

550

Aja, pa tisto za nastavitev na slovenščino imaš bolj na začetku, tko da pazi.

clock-img

22.05.2007, 14:39

clock-img

Anonimen

Hvalaaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem