cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

teza

clock-img

15.07.2008, 12:16

clock-img

Anonimen

Ojla punce
Mojuser posted image je star 2 meseca in do zdaj se je vsak mesec zredil za 1300g.Sicer mi zdravnica ni nč rekla ker se polno dojiva in vrjetno jest nimam kej dost vpliva na to.Ali ga imam, mislim a če jest jem preveč redilno hrano a  lahko zaradi tega tudi on zato tako na tezi pridobiva?

clock-img

15.07.2008, 12:23

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Nima veze, kaj ješ.
Ne obremenjuj se s tem, ker dojeni otroci niso debeli. Boš vidla, ko se bo začel plazit, se bo kar potegnil skupaj.user posted image

clock-img

15.07.2008, 12:25

clock-img

Anonimen

Sej da bi bil debel ni vsaj men ne zgleda je pa res da ima 61 cm tko da je kr velik.

clock-img

15.07.2008, 12:30

clock-img

pršut

pencil-img

67

Voham samohvalo, kar ne pomeni, da ni ok.user posted image

clock-img

15.07.2008, 12:34

clock-img

Anonimen

Nobene samohvale ni tle.

clock-img

15.07.2008, 14:34

clock-img

maktub

pencil-img

659

neskbri glede teže, moj sonček je star 3 mesece pa ima 7300g, meni se ne zdi debel čeprav vsi rečejo da je pošten kos dojenčka:)... po 3 mesecu pa negrejo toliko gor se vse umiri

clock-img

15.07.2008, 14:46

clock-img

Anonimen

No če se bo pa umiril pa dobr, ker me je ze kr mal skrbel, kako bo to če bo skoz se tko redil.
Hvala za odgovore

clock-img

15.07.2008, 14:49

clock-img

gajči

pencil-img

252

Moj se je do 2.m zredil za 3 kile, pri 4,5m je imel že 9kg.
Je polno dojen in je tudi zelo velik, tako da teža popolnoma ustreza višini.

Bodi vesela, da tako lepo napreduje. Dojeni otroci niso nikoli debeli.

clock-img

15.07.2008, 18:25

clock-img

Anonimen

Ne sekiraj se ... moja sestra se je dolgo časa dojila in h kerem koli zdravniku jo je mami pripeljala (imela je astmo) so jo najprej okregali, da je čisto predebela (je bila res kot baročni angelček oz. bolj nazorno, kot mišelinko user posted image ) ... sam ko je pa mami povedala, da se dojita, so pa vsi rekli, aja potem pa vredu. No in kljub temu, da je bila bajsast dojenček, je zdaj čisto normalna ;)

clock-img

08.08.2008, 08:58

clock-img

EDIN

pencil-img

3

Ojla.

5.8.2008 je imel naš Tian točno tri mesece.
6.8. pa sva bila v razvojni ambulanti.
No,problem pa je ,da me je nadrla ,ker naj bi bil debel.Velik je 60cm in težek 7 kg.Sicer se dojiva samo takrat ko čakava da ati pripravi mleko in sicer Milumil 1,ker od mojega mleka ni nič.Zdravnica pravi,da Milumil najbolj redi in da tisto ,kar piše na škatli koliko  naj poje ne drži.Kaj naj storim?Pravi da naj mu zmanjšam obroke in mu pred spanjem dam dudo in ne mleko.

clock-img

08.08.2008, 11:18

clock-img

tilči

pencil-img

4202

IZVIRNO SPOROČILO: EDIN

Ojla.

5.8.2008 je imel naš Tian točno tri mesece.
6.8. pa sva bila v razvojni ambulanti.
No,problem pa je ,da me je nadrla ,ker naj bi bil debel.Velik je 60cm in težek 7 kg.Sicer se dojiva samo takrat ko čakava da ati pripravi mleko in sicer Milumil 1,ker od mojega mleka ni nič.Zdravnica pravi,da Milumil najbolj redi in da tisto ,kar piše na škatli koliko  naj poje ne drži.Kaj naj storim?Pravi da naj mu zmanjšam obroke in mu pred spanjem dam dudo in ne mleko.



Ne poslušaj zdravnice, razen če bi rada poslušala otroka, ko se ti bo drl ,ker bo lačen. Duda ni še nikogar nasitila.Če je lačen, mu daj za jest. Saj, ko se bo začel bolj gibati, se ne bo več tako hitro redil.

clock-img

08.08.2008, 11:21

clock-img

Taula

pencil-img

6340

Pravi da naj mu zmanjšam obroke in mu pred spanjem dam dudo in ne mleko.



Ma ja. Če je otrok lačen ga duda ne bo pretentala madona. Valda da mu boš dala jesti, če je lačen. Če že moraš mu čez dan kaki obrok daj manj močen..se pravi npr. namesto 5 žličk daj 4,5 žličke. Pa boš videla za koliko časa ga nasiti.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

08.08.2008, 19:15

clock-img

KRTR

pencil-img

134

tudi moj sonček je pri 3 mesecih imel 7100g in 63 cm, pa mi P ni rekla da je predebel, bilj je nekje na meji!!!  Ampak Vam povem iz izkušenj, da hranite otročičke kolikor jim paše, ker splej ko prej se bo to ustavlo..... moj prvi sin je bil tudi prava bunka in ko je dopolnil 6 mesec se je stanje umirilo in je potem pridobival na teži v mejah normale in je bil vedno po lestvici v zlati srediniuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.08.2008, 16:27

clock-img

miny

pencil-img

241

IZVIRNO SPOROČILO: EDIN

Ojla.

5.8.2008 je imel naš Tian točno tri mesece.
6.8. pa sva bila v razvojni ambulanti.
No,problem pa je ,da me je nadrla ,ker naj bi bil debel.Velik je 60cm in težek 7 kg.Sicer se dojiva samo takrat ko čakava da ati pripravi mleko in sicer Milumil 1,ker od mojega mleka ni nič.Zdravnica pravi,da Milumil najbolj redi in da tisto ,kar piše na škatli koliko  naj poje ne drži.Kaj naj storim?Pravi da naj mu zmanjšam obroke in mu pred spanjem dam dudo in ne mleko.




Ma ja pa ja. Ta je pa tud dobra. Naj proba ona dudo, ko bo lačna. user posted image user posted image user posted image
Moja je imela pri 3 mesecih, 65 cm in 7650g. Pa nobeden ni nič rekel, tud v razvojni ne. Ti dohtarji so pa res včasih mal mim.
So pač naši dojenčki mišelinkoti user posted image





clock-img

12.08.2008, 11:31

clock-img

butt3rfly

pencil-img

647

ma kak znajo biti grozni eni pediatriuser posted image kak je kej ta dobila licenco, če bluzi take norosti...user posted image

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

clock-img

12.08.2008, 12:56

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem