cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

telovadba na DVDjih

clock-img

29.05.2009, 10:01

clock-img

štorkljica

pencil-img

2341

Mene pa zanima ali kera ve kje oz. v katerih trgovinah bi se dalo kupiti kakršnekoli DVDje z telovadbo (aerobika, pilatels...), v glavnem da se nekaj telovadi, skače, miga, preteguje....karkoli. Sam ne mi svetovat nič preko TOP ŠOPA ker preko njih ne bom kupila. Hvala!

clock-img

29.05.2009, 10:15

clock-img

kattix

pencil-img

96

Ojla, jaz imam cel sklop cd-jev za pilates ( winsor pilates), ki jih ne potrebujem več, oziroma jih nikoli jisem rabla. Če si zainteresirana piši na zs.

čaw čaw

clock-img

29.05.2009, 17:11

clock-img

BabyKitty

pencil-img

2168

štorkljica poglej ZS...

clock-img

31.05.2009, 16:11

clock-img

flora1

pencil-img

89

kaj pa v knjižnici? mislite da se to da sposodit?

clock-img

01.06.2009, 12:43

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Download trorentov je se najcenejsi.. user posted image
Jaz imam tae bo - postnatal, cardio, bootcamp, pol pilates, tracy anderson workouts, body combat,...
Meni je gut, ker dejansko delam doma po tem, ko micena spi user posted image Je pa potrebna disciplina, da dejansko delas, ne samo kupis ali downloadas.
Ce zelis kupit, pa imas ebay ali amazon user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

08.06.2009, 16:02

clock-img

pikalonica

pencil-img

35

Ojla Tinaaja! Preden začnem downlowdat iz Torenta, mi lahko poveš s katero od naštetih telovadb si najbolj zadovoljna? Po porodu sem prišla nazaj v formo prav s kasetami Tae bo (čeprav nisem vedela da obstaja tudi postnatal varianta), ampak sem telovadbo potem čisto opustila ko sem začela spet hoditi v službo. Zdaj se pa morje "nevarno" bliža, pa bo treba spet začeti trenirat user posted image , ker tisti sprehodi s pupiko in kolesarjenje enostavno niso dovolj intenzivni, da bi se pri meni kaj konkretno poznalo.

Pa še eno vprašanje: na slikici sem videla, da imaš kar dva sončka, pa me samo zanima, kako zavraga ti uspe še telovaditi... si vzameš čas zjutraj ali zvečer in kako dolgo telovadiš?

Hvala že vnaprej za odgovor in kakšen nasvet!

clock-img

08.06.2009, 16:08

clock-img

Nataša31

pencil-img

260

Punci,

se še jest pridružujem tejle temi. Sicer imam še tri mesece do rojstva, vendar sem se odločila, da se bom 6 tednov po porodu lotila vadbe. Pri prvem se je nisem in posledica tega je bila, da se nisem nikoli znebila kilc, ki sem jih pridobila med nosečnostjo.
BI se priporočala, če se da zapečt na CD in poslati - seveda za plačilo. Ima samo v službi internet, pa ne morem downlovdati, doma pa sem brez interneta:(
Se priporočam:)
LP
Nataša

clock-img

12.06.2009, 08:04

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Ne spremljam glih redno debat tukaj, zato raje na zs, ce katero se kaj zanima.
Najboljsa vadba je za moje pojme tek user posted image In to zdaj najvec prakticiram. Meni je aerobika na stil borilnih vescin zakon. Se mi zdi, da das  ful negative ven. je pa racunica zelo enostavna - ce ne spremenis prehrane in jes, jes jes, pol tud rezultata v hujsanju ne bo. bo se preoblikovalo telo, ampak ne tok kot si me zelimo. Jaz zaradi dojenja kar nekaj pojem in gre pac dost pocasi dol, ampak gre.
torej - od DVD tae bo in body combat.
natasa - kaj pa bi ti imela? --> zs pls.


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem