cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

telovadba

clock-img

07.06.2006, 19:29

clock-img

nasa

pencil-img

2

Pozdravljene.Dopusti se približujejo in mislim, da je še zadnji čas, da malce učvrstim ritko in vse ostalo. Zanima me, kakšno telovadbo kaj uporabljate? Jst imam sicer sobno kolo, vendar ne vem, če to tudi deluje na rito? Kakšne vaje naj delam za učvrstitev stegenj in zadnjice?
Hvala, lp nasa

clock-img

07.06.2006, 19:45

clock-img

Primoza

pencil-img

4733

Glede na to, da se dopust 2007 res bliža je morda pravi čas da do takrat opravite zadani cilj.

Sobno kolo ob redni vadbi vsaj trikrat tedensko s polurnim ogrevanjem in potem eno uro s povprečnim srčnim utripom kakih 200-leta dejansko učvrsti tudi mišice zadnjice in seveda vpliva na obliko.

clock-img

08.06.2006, 09:46

clock-img

kapica

pencil-img

5103

Mislim da sobno kolo ne prinese ravno tistega kar si ti zelis. Najboljse je iti ven s kolesom, tisto je bolj ucinkovito.
Poskusi z aerobiko, kaksna gimnastika in te stvari, pejd laufat parkrat na teden.
Vazno da se gibljes, vseeno kaj pocnes.

LP

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

clock-img

09.06.2006, 15:15

clock-img

Anonimen

prisegam na cindy crawford dvd ki ga je naredila z onim tabolšim trenerjem iz ny-jaz zdaj lahko nosim vse miniaturno!samo rabiš-4krat tedensko po 30 min

clock-img

09.06.2006, 18:29

clock-img

Sita

pencil-img

926

Jaz zjutraj malo potelovadim, potem enkrat sred dneva grem malo ven hodit v breg, da se prešvicam, zvečer pa še za pol ure z možem tečt. Rezultatov še ni, bom videla, če bo sploh kaj. Seveda, kar se tiče hujšanja. Kondicije pa imam zmeraj več.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

clock-img

09.06.2006, 23:39

clock-img

ta_mala_

pencil-img

61

Najboljše je če počneš različne športe. Jaz telovadim 3-4 krat tedensko (začetek). Ob torkih sem doma na steperju ob gledanju TV-pozabim na čas in tako hitro mine user posted image , potem naredim še par trebušnjakov, ob četrtkih imam doma DVD Tae bo-Billy Blanks - aerobika (super zadeva), ob sobotah grem mal laufat če imam čas :) ob nedeljah pa greva z lubijem na Šmarno Goro.

Razultatov še ni...kasneje pa mislim vključiti še kakšno kolesarjenje v hirbe  user posted image

Baje ni dobr da počneš vsakič iste stvari, ker se telo hitro navadi in je manj učinkovito, pa mislim da hitro stvar rata dolgočasna....

FAN SE MEJTE, PA PRIDNO TELOVADITE   user posted image

< Sporočilo je popravil ta_mala_ -- 9.6.2006 23:41:38 >

clock-img

12.06.2006, 09:36

clock-img

mala Zala

pencil-img

458

Jaz sem prejšnji teden začela s telovadbo po dvdjih Cindy Crawford za mamice po porodu. Če se le da, delam vsak dan po 20 min. Kakih vidnih rezultatov še ni (saj jih po 1 tednu tudi ne more biti), lahko vam pa povem, da se počutim zelo dobro. No, seveda so v vadbo vključeni tudi sprehodi z vozičkomuser posted image .

Lp!

clock-img

12.06.2006, 10:13

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Pozdravljene! MALA ZALA- Kje se da dobit tak DVD za mamice po porodu? Sama sem sicer po porodu, ampak že 4 letauser posted image  !!! Malo za šalo, telovadim bolj tako..tako oz. neredno, res pa zdaj slab mesec kolesarim cca. 1 uro dnevno. Trebušnjake pa 70x na dan; vse skupaj premalo, da bi se zares poznalo, vem, zato bi poskusila po Cindy-ni metodi. Hvala za info in LP vsem, ROŽICA

clock-img

12.06.2006, 12:29

clock-img

mala Zala

pencil-img

458

Živjo!

Jaz sem te cdje kupila po nasvetu kolegice že precej časa nazaj, so se mi zdeli zelo primerni, saj so vaje prikazane nazorno in so preproste. Malo se pozanimaj, imenuje se Nova dimenzija (New dimension originalno). So pa trije sklopi vaj. Res priporočam.

Lp!

clock-img

12.06.2006, 14:44

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

 Pozdravljene!  MALA ZALA- hvala za informacije, bom poročala o rezultatih!  LP vsem, Rožica

clock-img

13.06.2006, 13:01

clock-img

yudit

pencil-img

567

 lahk pa vama povem da za rit, je najboljse ce si rit fejst stisnes in drzis po 5 minut,pol pa spustis pa tak spet ene do 5 poskusov po 5 minut. meni se zdi kar vredi ker jo naredi bolj cvrsto in jo dvigne, probajte pa bote vidle kake slatke ritke bojouser posted image  lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem