cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

telefon - igračka

clock-img

17.08.2006, 13:57

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

sej je igračka, ampak imamo "problem". moja punca je pred kratkim imela RD, pa je naknadno dobila še en telefonček - sicer kompelt 2 aparatkov, poveznih z žico. aparatka sta rozano - bela, v roza škatli. aparata delujeta na baterije in zvonita, da se pa tud telefonirat oz. se sliši glas. nabavili smo ju v sparu. tamali je telefonček blazno všeč in se zelo rada igra z njm, vsak dan telefonira babici.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

problem je pa taleuser posted image : telefonček ne zvoni na spodnjem delu, ker očitno tam ni zvočnika, ampak samo  "luknjice", zvoni pa notri v slušalki. in to tako močno, da te kar uho zaboli. user posted image user posted image

jaz sem si premišljevala telefon nazaj nest, ker če si bo zvonila na uho, si bo sluh pokvarila, pa ga menjat za kaj drugega, ampak niti nič podobnega nimajo.user posted image to je endini set telefončkov - igračk, ki ga sploh imajo, pa še to smo očitno zadnjega vzeli. popravit se ne da, smo vprašali nekoga ki se razume na to - očitno je to tak "poceni" proizvod in je tako narejeno. niti ne vem, če bi se dalo kako naredit da bi zvočnik iz slušalke prestavili v ohišje, da bi samo zvonil, v slušalko pa dali drugega, da bi lahko telefonirala. ne vem, kdo bi znal to naredit. user posted image po mojem je najbolje, da arstikel vrnem -  bi ga res rada vrnila, da ne bo kaj narobe s tamalo, ampak ga ima tako rada in takoooo rada govori preko njega, da je ne bi rada prikrajšala za to veselje. mogoče bi ji kje lahko našla drug nadomestni set telefonov, takih ki ne zvonijo v slušalki.user posted image

je kateri ta set  telfončkov poznan, ga morda ima katera doma ? oz. še bolje, če ima katera kakega drugega, ki ne zvoni v slušalki, pa ga morda več ne rabi..... lepo prosim za odgovore... 

< Sporočilo je popravil KIRA -- 17.8.2006 14:06:52 >

clock-img

17.08.2006, 14:24

clock-img

Anonimen

KIRA zagotovo bi nekdo znal to narest.ne vem koliko komplicirano naj bi bilo
če bi bila blizu bi ti lahko moj to poskusil naredit,saj ima smisel in izkušenj z popravljanjem takšnih in drugačnih stvariuser posted image

clock-img

17.08.2006, 14:29

clock-img

Jana4

pencil-img

135

Lahko pa daš samo kakšno gazo čez zvočnik na služalko in bi malo ublažil decibele.user posted image

_____________________________

You're Unique, Just Like Everyone Else....

clock-img

17.08.2006, 21:16

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

petty, saj v bistvu stvar ni pokvarjena, je samo tako narejena, da tako deluje. poceni igračka pač - saj veš: malo denarja, malo muzike. Ampak moji punči je bil telefon tako všeč, da sem ga morala kupit, nisem ga pa mogla sprobat prej. ne bi ga rada sedaj nosila nazaj, mala bi pa jokala.... najraje bi ga menjala za kakega boljšega, da bi ji ga samo nadomestila ( saj najbrž se mala ne bi sekirala če bi majčken drugače izgledal )oz. takega ki zvoni normalno, pa jih nimajo. ta je bil edini oz. zadnji. če pa dam gazo noter, se pa glas ne bo slišal

clock-img

19.08.2006, 14:51

clock-img

Anonimen

KIRA treba bi nekomu dati,da si ogleda telefonček.Mogoče pa lahko nekako preveže notri da ne zvoni tam,kjer ne bi bilo treba :))
Samo komu naj bi ga nesla,jaz ne vemuser posted image

clock-img

22.08.2006, 09:36

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

jaz tud ne vem komu. svak je sicer avtoelektrik in se na te reči kar razume, ampak je rekel, da ne gre, da je to takonarejeno. mogoče pa ne zna, ali pa se mu ne da...? user posted image blo bi super, če bi se to dalo zrihtat. sam ne vem, kdo oz. kje?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem