writing-img

telefon, slike in računalnik

clock-img

13.10.2006, 11:07

clock-img

Badeja

pencil-img

223

Pozdravljeni!

Imam nokio 66 10 i. In nikakor ne morem spraviti slik iz telefona na računalnik. Ne preko kabla, ne preko ir- a. Ima kdo še kakšno idejo? Na koga se naj obrnem?

Hvala!

clock-img

13.10.2006, 11:48

clock-img

GATA

pencil-img

550

Ojla,

sam vprašanje - maš software za nokio na PC-ju?

tule pa še link, glede SW pa si updejti mogoče bo kaj pomagalo http://www.europe.nokia.com/A4144903

clock-img

13.10.2006, 14:40

clock-img

Badeja

pencil-img

223

Imam, pa ne gre. Moj se kar spozna na take stvari, pa nima več idej, sestrična piše diplomo iz računalništva, pa ne ve več kaj bi še probala... Jaz pa si tak želim slike, ker imam slikanega malega, ko sva bila še v porodnišnici. user posted image

clock-img

13.10.2006, 17:29

clock-img

GATA

pencil-img

550

Mogoče bi tole šlo - ugibam - probajte....


the .exe packed driver is one of the problem i have more often...the solution is quite easy, run the .exe file so the program will uncompress himself into a temp dir, keep the installer running, just do an alt+tab to switch to your desktop ( usually for w2k c:\documents and settings\<your username>\Local Settings\Temp or c:\windows\temp ). Inside that dir you can find uncompressed driver, just look for something like dku.inf, then copy this files in a different dir. The next time windows recognizes your cable device you can tell him to look into the dir and he will find the needed files. 

clock-img

14.10.2006, 23:16

clock-img

Anonimen

Zakaj si jih pa prek MMSa ne posljes na racunalnik? user posted image  Samo nastimaj si v nastavitvah, da ti jih ne pomanjsa.

LP

clock-img

16.10.2006, 10:45

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Mislim da je moj telefon isti, pa gre brez problema. Si probala z original kablom za ta telefon? Ker Nokia ima vsaj 2 različna kabla.

Tisti IR je baje na tej Nokii bolj za joke kot kaj drugega.

clock-img

18.10.2006, 23:46

clock-img

ales*

pencil-img

130

IR na temu telefonu deluje na cca. 15 cm razdalje od druge IR naprave, in le-ta mora biti seveda usmrejena direktno v to napravo... in vse zapisano seveda še ni zagotovilo, da ti bo delalo. user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem