cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

tasika!!

clock-img

02.12.2005, 08:43

clock-img

Anonimen

kaj je zdej?? Si začela al ne?? jaz sem.. sej je blo vse ok, sam zvečer sem bla tko lačna..

dons pa naprej.. bom mela bučke in krompir.. No, moram še zvedit kam bučke spadajo.. Pod beljakovinski al škrobni dan?? Ker sem opazla da se tud zelenjava deli.. Torej, če katera ve, naj hitro pove..

aja, kaj vam bolj paše zraven bučk?? Pečen krompir ali pire?

clock-img

02.12.2005, 09:23

clock-img

rikica

pencil-img

294

Jaz bučke skoraj vsak dan jem.To pa nisem vedela,da se zelenjava tudi deliuser posted image Jaz si jih naredim zraven riža,krompirja,testenin.Trenutno imam neko obdobje bučkuser posted image .Boljše je če si krompir spečeš,ker v pireju je mleko,ki ga na ta dan ne smeš.Lp


clock-img

02.12.2005, 09:30

clock-img

Anonimen

Prvič slišim, da se zelenjav deli. Razen da paradižnik paše pod sadje (čeprav sem ga jaz ravno tako jedla kot solato) in da stročnice pašejo pod škrob. Pa ne zdaj stročji fižol, ampak žižol in ostale stvari v zrnju.

clock-img

02.12.2005, 09:33

clock-img

Anonimen

Aja, še za krompir sprašuješ. V pire krompir se da mleko, a ne, tega se pa na škrobni dan ne sme, lahko ga samo na beljakovinski. Torej ti ostane pečen ali kuhan krompir.

clock-img

02.12.2005, 09:39

clock-img

Anonimen

Mas ja, zelenjava pa res paše povsod. Ne se s tem opbremenjavt. Ja, krompir pa v kosih zraven lahko s peteršilje. Pire ni glih...

clock-img

02.12.2005, 09:44

clock-img

Anonimen

glede zelenjave sem jaz našla tkole:

BELJAKOVINSKI DAN: špinača, ohrovt, brstični ohrovt, repa, cvetača, soja, sojini kalčki, zelje, paradižnik, pesa ...


ŠKROBNI DAN: fižol, grah, koruza, soja, leča, čičerika, krompir ...


tole piše na netu..

clock-img

02.12.2005, 09:47

clock-img

Anonimen

Ja, edino škrobno zelenjavo moraš pazit, vse drugo pa kolikor hočeš in po želji.

clock-img

02.12.2005, 10:26

clock-img

rikica

pencil-img

294

Splišni paradižnik je sadjeuser posted image user posted image

clock-img

02.12.2005, 15:06

clock-img

Tasika

pencil-img

635

Biba12, začnem v nedeljouser posted image . Je jutri še ena fešta, ma kolega RD, pa da ne bom samo gledala, par dni gor al ap dol. Od nedelje naprej pa si menjava jedilnike. user posted image
Pa za 3 dni boš vodila user posted image user posted image  . Šefica! 

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

clock-img

06.12.2005, 08:08

clock-img

Moyca_

pencil-img

4144

ja paradižnik je sadje

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem