cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

tamponi?

clock-img

09.05.2009, 20:54

clock-img

pikapoka315

pencil-img

86

Sem 8m po porodu in sem dobila menstruacijo. Do nosečnosti sem uporabljala tampone in sedaj sem ga avtomatično kar vstavla in ugotovila, da je kar malo mimo teklo. Ali so to zrahljane mišice, al kaj, ne vem.
Ali je imela katera podobne težave? Ker sem zelo navajena na tampone si težko predstavljam, da bi imela vložke.. sploh med poletjem...

hvala

clock-img

09.05.2009, 21:09

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Mislim, da ni problem zrahljanih mišic ampak močnejših M.
Meni je po prvem porodu kar teklo. Takrat sem začela uporabljati ob super plus, pa še ti so zdržali max 2 uri.
Po drugem porodu je podobna zgodba, M so zelo močne, ob normal niti ne kupujem več. Imam vedno ob super.  

Pa še to. Nikakor ne smem imeti ob comfort, ki imajo čez še neko dodatno plast,ker mi nič ne vpijajo.

< Sporočilo je popravil Naja31 -- 9.5.2009 21:10:11 >

clock-img

09.05.2009, 21:13

clock-img

Splišni

pencil-img

2373

Pri meni ni razlike pred in po porodu, samo res, da sem rodila s CR.

clock-img

09.05.2009, 21:14

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Pri meni ni razlike pred in po porodu, samo res, da sem rodila s CR.



Jaz sem v drugo s CR, pa so M obakrat precej močnejše. Dvomim,da način poroda kaj vpliva na to.

clock-img

09.05.2009, 21:17

clock-img

Splišni

pencil-img

2373

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Pri meni ni razlike pred in po porodu, samo res, da sem rodila s CR.



Jaz sem v drugo s CR, pa so M obakrat precej močnejše. Dvomim,da način poroda kaj vpliva na to.



Na to, koliko je močna M po porodu, gotovo ne, na stisnjenost oz. ohlapnost mišic pa verjetno.

clock-img

09.05.2009, 21:19

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Viš',na to pa nisem pomislila. user posted image

clock-img

09.05.2009, 21:55

clock-img

Anonimen

Tudi jaz si ne predstavljam brez tamponov in JE DEFINITIVNO DRUGAČE. Mimo mi ravno ne teče, je pa občutek, ko je notri, kot da mi sili ven. To pa je posledica poroda in bolj ohlapnih mišic, pa čeprav jih stiskam avtomtično že od rane mladosti. Mislim pa, da je iz meseca v mesec bolje.
Če imaš pa carski rez, je pa res enako kot pred porodom, ker gre otroček čez trebuh in ne čez nožnico, zato teh mišic tudi ne raztegne.

clock-img

10.05.2009, 15:57

clock-img

Dudica1

pencil-img

17244

hm jaz bi pa tukaj vprašala koliko časa po porodu pa lahko že uporabljam tampon...user posted image

Ima to sploh kakšne veze ali se naj jih ne bi uporabljalo nekaj časauser posted image
Bo pa jutri 14 dni od poroda user posted image

clock-img

10.05.2009, 21:01

clock-img

Anonimen

Odg. Dudici1. Mislim, da nima nobene veze, kdaj naj bi uporabljala tampone, če je s tabo vse v redu. Jih pa jaz osebno v času čišče vseeno ne bi uporabljala in jih seveda tudi nisem, ker to ni menstruacija. sem se striktno držala bombažnih vložkov, večkratno umivanje samo z vodo na dan, itak pa sem bila šivana.

clock-img

10.05.2009, 21:07

clock-img

pipic

pencil-img

392

Očitno imaš M močnejše.
Jaz si moram tampon menjavat na  1 uro,drugače gre čez

clock-img

11.05.2009, 07:38

clock-img

pikapoka315

pencil-img

86

IZVIRNO SPOROČILO: pipic

Očitno imaš M močnejše.
Jaz si moram tampon menjavat na  1 uro,drugače gre čez



Res je. M je fuuul močnejša kot je bila. Čez dan uporabljam kar tiste always za čez noč, pa še te moram menjat na 2-3 ure. Ali je to samo prva in mogoče druga M, ali bo to skos user posted image ?
Kakšne so vaše izkušnje?

clock-img

05.06.2009, 23:22

clock-img

majaS80

pencil-img

215

V času čišče se tamponi zelooooo odsvetujejo!!!
Sem tudi drugače uporabnica tamponov in ne vložkov, ampak v času čišče sem ptrpela,
da slučajno ni kakšnih vnetija ali podobno....

Potem pa sem po 5 mesecu dobila 1. perilo in je tudi bilo močnejše in so mi tudi tamponi premočili ... sem zato kupila tiste "normal" in je bilo bolje. Sem pa tudi rodila s CR.



_____________________________

MajaK

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem