cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

tametil

clock-img

05.04.2009, 15:35

clock-img

metuljčica27

pencil-img

155

Doma imam en teden staro punčko, s katero se močno trudiva da bi dojili! Vendar enako kot pri prvi hčeri nama to ne uspeva, pa mi je kolegica predlagala tametil tablete, katere naj bi pomagale pri spodbujanju mlečnih žlez in naj bi dobila več mleka. Tako sem se tudi odločila, da jih sprobam in res, mleka je več. Vendar sedaj imam problem. Klicala sem svojega osebnega zdravnika in mu zaupala problem , vendar mi je rekel, da mi on teh tablet ne more predpisat. Sedaj pa več ne vem kaj naj.

Mi lahko prosim poveste kakšne imate ve izkušnje s temi tabletami, oz. kako ste prišle do njih.

Pa ČE IMA MOGOČE ŠA KATERE TE TABLETE DOMA IN JIH VEČ NE POTREBUJE, BI JO LEPO PROSILA ZANJE.

LEP POZDRAV IN NAPREJ ŽE HVALA ZA POMOČ

clock-img

05.04.2009, 15:40

clock-img

Petr_a

pencil-img

803

Lahko ti jih predpiše.Mogoče ti pa noče user posted image
Skratka osebni zdravnik,pediater in tudi G ti lahko predpiše

clock-img

05.04.2009, 16:13

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

metuljčica imaš zs.

clock-img

05.04.2009, 16:55

clock-img

otročnica

pencil-img

48

Meni je tametil predpisala G. Vendar še bolj kot tametil je uspešen sintocinon, katerega dobiš v porodnišnici, meni pa ga je predpisala G.

clock-img

05.04.2009, 18:02

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

Meni so ga predpisali že v porodnišnici, torej ti ga lahko tudi pediater, ginekolog ali osebni zdravnik.

clock-img

05.04.2009, 18:47

clock-img

metuljčica27

pencil-img

155

Samo v mariborski porodnišnici tudi ?
MIslim da samo v LJ.

Kaj pa na Ptuju, kr ginekologa imam na Ptuju?

clock-img

05.04.2009, 21:46

clock-img

sonček85

pencil-img

13816

IZVIRNO SPOROČILO: metuljčica27

Doma imam en teden staro punčko, s katero se močno trudiva da bi dojili! Vendar enako kot pri prvi hčeri nama to ne uspeva, pa mi je kolegica predlagala tametil tablete, katere naj bi pomagale pri spodbujanju mlečnih žlez in naj bi dobila več mleka. Tako sem se tudi odločila, da jih sprobam in res, mleka je več. Vendar sedaj imam problem. Klicala sem svojega osebnega zdravnika in mu zaupala problem , vendar mi je rekel, da mi on teh tablet ne more predpisat. Sedaj pa več ne vem kaj naj.

Mi lahko prosim poveste kakšne imate ve izkušnje s temi tabletami, oz. kako ste prišle do njih.

Pa ČE IMA MOGOČE ŠA KATERE TE TABLETE DOMA IN JIH VEČ NE POTREBUJE, BI JO LEPO PROSILA ZANJE.

LEP POZDRAV IN NAPREJ ŽE HVALA ZA POMOČ

najprej čestitke  in javi se kaj k nam aprilkam ,smo čakale da boš sporočila veselo novičko da si mami

bravo


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

clock-img

05.04.2009, 22:11

clock-img

*Junona*

pencil-img

6200

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: metuljčica27

Doma imam en teden staro punčko, s katero se močno trudiva da bi dojili! Vendar enako kot pri prvi hčeri nama to ne uspeva, pa mi je kolegica predlagala tametil tablete, katere naj bi pomagale pri spodbujanju mlečnih žlez in naj bi dobila več mleka. Tako sem se tudi odločila, da jih sprobam in res, mleka je več. Vendar sedaj imam problem. Klicala sem svojega osebnega zdravnika in mu zaupala problem , vendar mi je rekel, da mi on teh tablet ne more predpisat. Sedaj pa več ne vem kaj naj.

Mi lahko prosim poveste kakšne imate ve izkušnje s temi tabletami, oz. kako ste prišle do njih.

Pa ČE IMA MOGOČE ŠA KATERE TE TABLETE DOMA IN JIH VEČ NE POTREBUJE, BI JO LEPO PROSILA ZANJE.

LEP POZDRAV IN NAPREJ ŽE HVALA ZA POMOČ

najprej čestitke  in javi se kaj k nam aprilkam ,smo čakale da boš sporočila veselo novičko da si mami

bravo



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Javi se nam kaj.user posted image user posted image user posted image user posted image

BRAVO!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

clock-img

05.04.2009, 23:52

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Meni je v P predpisala tametil G, ko sem bila pa že doma, pa pediatrinja. Poskusi pri enem od teh dveh.
Drugače pa - tametil je za povečanje količine mleka, sintocinon (razpršilo) pa je za primer, če imaš zelo polne dojke, da pride mleko ven. obojega skupaj pa ne smeš uporabljat. Tako so mi razložili v P.

clock-img

06.04.2009, 08:59

clock-img

Miška2006

pencil-img

2585

IZVIRNO SPOROČILO: otročnica

Meni je tametil predpisala G. Vendar še bolj kot tametil je uspešen sintocinon, katerega dobiš v porodnišnici, meni pa ga je predpisala G.


user posted image user posted image user posted image user posted image


Sintocynon je za boljši pretok mleka....Tametil je pa za povečanje KOLIČINE mleka


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

clock-img

06.04.2009, 12:04

clock-img

metuljčica27

pencil-img

155

Pa lahko pediater tudi predpiše recept na otroka? Mislim ta zdravila.

clock-img

07.04.2009, 12:01

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Meni je ravno prejšnji teden pediatrinja napisala recept za tametil. Moraš pa dat tudi svojo zdravstveno, da gre preko tebe. Ti kar reci, seveda ti bo dal.

clock-img

09.04.2009, 18:56

clock-img

NINOLINA

pencil-img

94

kako in kolilko časa jih jemljete, me zanima če ni prepozno se trudiva že 14 dni z dojenjem???


lp
nin@

clock-img

09.04.2009, 22:05

clock-img

majaS80

pencil-img

215

Ni prepozno.

_____________________________

MajaK

clock-img

10.04.2009, 00:20

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Jaz ga jemljem praktično že iz P, več kot 1 mesec s prekinitvami. Ampak ko neham jemat, je manj mleka, tak da ga bom kar skoz.

clock-img

10.04.2009, 08:08

clock-img

NINOLINA

pencil-img

94

pa me zanima po kolk tablet na dan???????????

clock-img

11.04.2009, 00:13

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Naj bi bilo tako, da se jih en teden jemlje 2 tableti zjutraj in ena zvečer. Naslednji teden ena zjutraj in ena zvečer. Še naslednji teden pa samo ena zjutraj.

clock-img

15.04.2009, 09:19

clock-img

pepa6

pencil-img

323

Metuljčica 27 meni je Sintocinon predpisala otrokova pediatrinja, Tametila pa ti noče v Mb-ju nihče predpisat. Meni je Tametil zrihtala sestra ki dela v zdravstvu. S tametilom pa je tako, imaš nekaj dni mleko, pol pa ti spet pade na manjšo količino če ne dojiš dovolj. Jaz sem si morala mleko izčrpavat in si ga še vedno.

clock-img

15.04.2009, 10:57

clock-img

metuljčica27

pencil-img

155

Hvala vam za vse odgovore!

Tametil sem si zrihtala, vendar ne od zdr.. Tu pri nas še tega ne poznajo, žal.

Res pa je, DA POMAGA!!!!!!!!!!!!!


LP

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem