cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

tametil

clock-img

27.02.2008, 18:17

clock-img

jajula

pencil-img

1191

koliko tablet na dan ste jemale in koliko časa je minilo preden se vam je povečala količina mleka? predpisala mi ga je osebna zdravnica, pa ni znala povedat kolikokrat na dan naj ga jemljem...
hvala za odgovore,
j.

clock-img

27.02.2008, 18:59

clock-img

SašaR

pencil-img

881

Dobila sem jih v porodnišnici, ker ni bilo mleka dolgo časa, jemala od začetka po 3/dan, potem ko se je mleko pojavilo sem zmanjšala na dve in na eno na dan potem. Mleko se je pojavilo v enem tednu, bilo ga je ogromno, in ko je tablet zmanjkalo in so vsi mislili, da je sedaj to urejeno, je tudi mleko počasi začelo usihati, tako da sva se kljub tem tabletam dojili le en mesec polno, potem pa še dva z dodajanjem.

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

clock-img

27.02.2008, 20:27

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

27.02.2008, 20:37

clock-img

pikalonca

pencil-img

561

Jaz sem jih sicer začela jemati nekaj dni po koncu dojenja (ampak zaradi drugih težav- želodčnih) in sem jemala po 2-3 na dan in po 4 dneh sem mislila, da mi bo prsa razneslo tak naval mi je naredilo. Tako da mislim, da bi se po parih dneh sigurno moralo poznat.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

clock-img

27.02.2008, 21:37

clock-img

Anonimen

Jaz sem jemala 2 zjutraj, eno zvečer. Mleka kljub temu ni bilo. Pa naročili so mi, da več kot 10 dni se ne sme skupaj jemati, potrebno je prekiniti za dva ali več dni. Lp

clock-img

27.02.2008, 22:35

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

V LJ P je doza - dve zjutraj ena pozno popoldne/zvecer. Nekatere jemljejo tablete tud par mesecev skupaj. Pri meni je prislo do navala mleka drugi in tretji dan jemanja. Pol sem pa imela tablete zmeraj na zalogi, da ce sem imela obcutek, da imam manj mleka, da sem vzela tableke in tako pregurala krizo.. Psihicno je ziher pomagalo user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

27.02.2008, 22:41

clock-img

majra

pencil-img

1499

V porodnišnici sem dobila tametil, 2 zjutraj in eno tableto popoldan. Pomagalo, na žalost, ni nič. Upam, da se bodo pri tebi bolje obnesle

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem