cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

tablete za dojenje

clock-img

28.03.2008, 11:59

clock-img

maja&m

pencil-img

646

...... nekje sem zasledila da obstajajo celo neke tablete za povečanje "proizvodnje" mleka, pa me zanima, če jih katera pozna/že uporablja in če se dajo kupiti ali dobiti samo na recept?

že vnaprej najlepša hvala za nasvet in lep dan.

clock-img

28.03.2008, 12:10

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Za tablete ne bi vedela, je pa meni vedno pomagalo čimvečkratno pristavljanje (ponudba-povpraševanje) in sezamov napitek.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

28.03.2008, 12:12

clock-img

saskija

pencil-img

1852

tablete so tametil proti slabosti njih stranski učinek pa je laktacija.

raje bolj pogosto pristavljaj pa kak topel obkladek na dojko in počitek pa bo.

_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

clock-img

28.03.2008, 12:55

clock-img

t*e*j*k*a

pencil-img

1615

meni pomaga sezamov napitek

clock-img

28.03.2008, 13:03

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

28.03.2008, 13:17

clock-img

Anonimen

Tametil tablete in sezamov napitek, meni ni nič pomagalo. Mogoče bo tebi? Tablete predpišejo  v porodnišnici, preden greš domov, če še ni mleka. Se pa dobijo samo na recept.Pa so to proti slabosti, samo stranski učinek je povečanje laktacije. Lahko jih pa jemlješ ca 10 dni, potem moraš pa par dni prekinit.LP

< Sporočilo je popravil decembrka -- 28.3.2008 13:18:30 >

clock-img

28.03.2008, 13:34

clock-img

cindy

pencil-img

74

Obstajajo Tanetil tablete te so mi predpisali v bolnici in pa razptsilo za nos Syntocinon ubrizgas si ga pet minut pred dojenjem je prev za spodbudo proizvajanja mleka le tega mi je dala ginekologinja. Za oba potrebujes recept.

clock-img

28.03.2008, 16:13

clock-img

Netopirčy81

pencil-img

1327

Tudi jaz pravim da čimveč pristavljaj, pijem pa čaj za dojenje.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

clock-img

30.03.2008, 18:58

clock-img

jajula

pencil-img

1191

recept za tametil ti lahko napiše ginekolog, pediater ali tvoj osebni zdravnik. jst sm mojo zdrvnico poklicala in mi je takoj recept napisala in mi niti ni blo treba it do nje. ampak po njih žal ni blo nobenga dramatičnega učinka in sem jih nehala jemat..tud svetovalka za dojenje pri LLL je rekla, da bi jih morala pojesti res ful velko količino, da bi se povečala količina mleka in da je dosti stranskih učinkov..tko da raje pijem čaj za dojenje in podobne zadeve.

clock-img

30.03.2008, 19:02

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Za tablete ne bi vedela, je pa meni vedno pomagalo čimvečkratno pristavljanje (ponudba-povpraševanje) in sezamov napitek.



Bi dodala se veliko pocitka in cim manj sekiranja.

clock-img

30.03.2008, 19:25

clock-img

jajula

pencil-img

1191

a za Syntocinon rabiš tud recept?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem