cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

tablete REDUCTIL

clock-img

09.01.2011, 16:04

clock-img

jaša2

pencil-img

658

A katera ve, a se lahko te tablete jedo tudi, če še dojiš? po prvi nosečnosti sem si že pomagala pri hujšanju s temi tabletami, samo takrat nisem več dojila in nisem bila pozorna na to informacijo.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

clock-img

09.01.2011, 16:05

clock-img

Anonimen

Nikar.
Takšne tablete so običajno "strup" še za odraslo telo, kaj šele za dojenčkovo.

clock-img

09.01.2011, 16:20

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Ne seveda da ne!!! Ampak kolikor jaz vem, so sedaj te tablete v Slo prepovedane, oz se jih ne da dobit-mogoče imam napačne info, ampak tko se slišala...

clock-img

09.01.2011, 16:23

clock-img

Ira_

pencil-img

47

Ta zdravila so samo potuha in zaslužek za farmacijo.
Shujša se lahko tudi drugače. Z zdravim načinom prehranjevanja, to je 5 manjših obrokov na dan z manj OH, brez slanih in sladkih prigrizkov, ne jesti pozno zvečer in seveda telovadba, vsaj hoja.
Zdravila pa stran, če temu sploh lahko rečemo zdravilo. Sploh pa zdaj, ko dojiš.

clock-img

09.01.2011, 16:25

clock-img

olana

pencil-img

403

Ko dojiš ne smeš teh stvari jest, lahko pa si pomagaš s tabletami, ki ti dajo občutek sitosti in pospešijo metabolizem npr. http://www.nn-sportna-prehrana.si/index.php/prehrana/huj/cla-pure-90-caps.html

clock-img

09.01.2011, 17:21

clock-img

jaša2

pencil-img

658

IZVIRNO SPOROČILO: Ira_

Ta zdravila so samo potuha in zaslužek za farmacijo.
Shujša se lahko tudi drugače. Z zdravim načinom prehranjevanja, to je 5 manjših obrokov na dan z manj OH, brez slanih in sladkih prigrizkov, ne jesti pozno zvečer in seveda telovadba, vsaj hoja.
Zdravila pa stran, če temu sploh lahko rečemo zdravilo. Sploh pa zdaj, ko dojiš.



Če sodim po svojih izkušnjah s temi tabletami po 1.porodu, se nikakor ne strinjam s to izjavo, da te tablete nikakor niso potuha in zaslužek za farmacijo. mogoče katere druge (jih nisem sprobala), te pa po mojih izkušnjah sodeč definitivno niso. sem prej poskusila samo z redno telovadbo in pazila pri hrani, pa ni blo takega učinka pri vseh kg, ki so se nabrali med nosečnostjo in po porodu, ko sem se trudila za mleko in naredila VSE, kar se pač govori, da pomaga (torej tudi to, da je treba pridno jest user posted image ). po posvetu z zdravnico in pod njeno redno kontrolo sem pa poskusila s temi tabletami in viden učinek je bil že po 1.mesecu. te tablete ti namreč znižajo prag sitosti.
meni so 100% pomagale in so ble vredne svoje cene. prej sem namreč še na sprehod nerada šla, kr sem se tak grozno počutla v svoji koži in se nisem mogla nekak prav oblečt. v trgovino po kake nove hlače sploh nisem mogla stopit, kr sem se zjokala v kabini, kr mi nobene hlače niso pasale.user posted image
tak da zame so te tablete zakon!!!! pa tudi druge, ki so jih uporabljale, so bile fuuul zadovoljne.

na trgu je x nekih tablet, sirupov....kot pripomoček za hujšanje - tudi meni so se vedno zdele te stvari larifari, goljufanje ljudi, proč vržen denar.... Ne vem sicer, a res kaj pomagajo al se res denar skoz okno meče - ampak za REDUCTIL lahk rečem, da so mi fuuuuuuuuuuuul pomagale in fuuuuuuuuul olajšale hujšanje.

je pa res, da ene jih pa niso dobro prenašale (zato te pa zdravnik spremlja oz. kontrolira zdravstveno stanje) - tako kot tudi aspirina ne prenese vsaka al pa kake druge tablete.


_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

clock-img

09.01.2011, 18:15

clock-img

Dashenka

pencil-img

1482

Jaša,

Zdravilo Reductil so v ZDA, Kanadi, kot tudi EU regulatorni organi prepovedali.
Kar pomeni, da je proizvajalec izgubil dovoljenje za promet s tem zdravilom in ga je moral prenehati tržiti.



clock-img

09.01.2011, 18:22

clock-img

skuštrana

pencil-img

7010

Jaz sicer živim na Hr, ampak po moje je povsod enako. Reductil je vzet iz prodaje ker je povečeval rizik od možganske in srčne kapi.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

clock-img

09.01.2011, 18:28

clock-img

jaša2

pencil-img

658

IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

Jaša,

Zdravilo Reductil so v ZDA, Kanadi, kot tudi EU regulatorni organi prepovedali.
Kar pomeni, da je proizvajalec izgubil dovoljenje za promet s tem zdravilom in ga je moral prenehati tržiti.






Saj mi je jasno, kaj to pomeni, če neko stvar prepovejo.user posted image user posted image user posted image user posted image

Povedla sem samo svojo zgodbo in izkušnjo s temi tabletami. In še enkrat in še stokrat in še x-krat bom trdila enako, če me kdo vpraša - JAZ SEM BILA S TEMI TABLETAMI FUUUUUUUUUUUL ZADOVOLJNA!!!!!!!!!!!

Če so jih pa vzeli iz prodaje (tega do zdaj nisem vedela) in zakaj, to je pa druga stvar. Pri meni hvala bogu ni blo nobenih stranskih učinkov - le pozitivni!!!user posted image Če so pa življenjsko nevarne, pol pa itak da so prepovedane.


_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

clock-img

09.01.2011, 18:34

clock-img

posh

pencil-img

1282

Kakorkoli že, le NE jemlji jih dokler dojiš!

clock-img

09.01.2011, 18:38

clock-img

Dashenka

pencil-img

1482

Jaša,

Manj jej, z jedilnika eliminairaj mastno hrano in sladkarije in začni telovadit - pa bodo kile skopnele.

Reduktil pa je povzročil takšno število zapletov, ki so se končali s smrtjo, da so ga pač prepovedali.

Čisto vsa zdravila imajo stranske učinke - pri nekaterih se pojavljajo redko in so relativno nedolžna, pri drugih pa ne tako zelo redko in tudi posledice znajo biti usodne.

Zato je pri jemanju vseh zdravil treba gledati na koristi vs. tveganju.
In zdravila za hujšanje so ena tistih, ki so resnično popolnoma nepotrebna.

clock-img

09.01.2011, 18:46

clock-img

jaša2

pencil-img

658

itak da ne. sploh pa, če so jih prepovedali...

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem