cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

tablete

clock-img

17.07.2009, 13:27

clock-img

jabi babi

pencil-img

362

ali katera pozna ene tablete za hujšanje ki se dobijo na recept pri zdravniku?občutno zmanjšajo apetit in so primerne za težke začetke,tako da ti dajo spodbudo za naprej.poznam eno ki je s pomočjo le teh shujšala 30kg????

clock-img

17.07.2009, 13:29

clock-img

water lily

pencil-img

806

Dobijo se na recept. Če imaš ITM več kot 30. Niso za shujšat, so za zmanjševanje apetita. Če žreš zravn nč ne shujšaš.

clock-img

17.07.2009, 13:43

clock-img

Anonimen

reče se jim Reductil. meni so pomagale, da sem si obrnila prehranjevanje. vzela sem eno popoldne, da zvečer nisem jedla in bila posledično lačna zjutraj. stranski učinek pa je bil pri meni nespečnost.
sčasoma izgubijo učinek, ker se telo navadi.

clock-img

17.07.2009, 14:34

clock-img

Lunca1

pencil-img

6022

Reductil. Meni niso pomagale, bratrancu od mojega moža pa zelo.

clock-img

17.07.2009, 15:01

clock-img

lokvanj22

pencil-img

30

Jst sem pa imela ene druge tablete sam se ne morem spomnit katere ze ravno tko so na recept pa se placat jih je treba skoraj 90eur. Te topijo mascobo, takrat ko jih jemljes gredo kg dol pa po nekem casu jih nazaj dobis gor ce ne pazis na prehrano.
Lp

clock-img

17.07.2009, 15:13

clock-img

water lily

pencil-img

806

IZVIRNO SPOROČILO: lokvanj22

Jst sem pa imela ene druge tablete sam se ne morem spomnit katere ze ravno tko so na recept pa se placat jih je treba skoraj 90eur. Te topijo mascobo, takrat ko jih jemljes gredo kg dol pa po nekem casu jih nazaj dobis gor ce ne pazis na prehrano.
Lp



Xenical

clock-img

17.07.2009, 16:20

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

Tudi jaz sem jedla Reductil, ampak samo en mesec, kile niso sle nevem kako dol so mi ta tablete blazno pomagale da sem zmanjsala obroke. Tako sem se precej lazje lotila hujsanja. Sedaj sem opustila tablete in sem od 1.7. na locevalni dieti, izgubila sem ze 4kg user posted image .

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

21.07.2009, 16:45

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

In kako  to poteka - prideš k zravniku in rečeš, da drugače ne moreš shujšat, če ti da recept, potem pa te tablete stanejo 90 eur?

clock-img

24.07.2009, 11:16

clock-img

jabi babi

pencil-img

362

a ste imele kakšne stranske učinke?jst jih jem zdej 3 dni in resnično mi pomagajo,samo sem pa dobila na koži ene par izpuščajčkov!?

clock-img

31.07.2009, 14:24

clock-img

mava

pencil-img

18

kupim reductil 10 mg, škatlico, kontakt kupovalka@gmail.com

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem