cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ta nove ali vztrajne 2.dan

clock-img

07.11.2006, 07:20

clock-img

speli

pencil-img

164

pozdravljene,

Na hodniku srečala eno res suhico v mini krilu in se odločila še bolj odločila, da bom hujšala):
zajtrk: mandarine
kosilo: makarončki (sem zamašala jedilnik, zato mam danes OH dan)
večerja: eno rebro čokolade

Pa veliko uspeha in delovnega zagona

clock-img

07.11.2006, 08:08

clock-img

pancek

pencil-img

40

Dobro jutro!
Včeraj zdržala brez enega prekrška, čeprav je tašča delala šamrole (bodo počakale do jutri)user posted image  
Jedilnik za danes:
z: kaki
k: ješpren s fuuuuull zelenjave in kos polnozrnatega kruha
v: ješpren brez kruha

Po tisti knjižici o ločevalni dieti lahko za kosilo poješ kos kruha , ampak samo polnozrnatega. Vendar pozor: le redkokateri polnozrnati kruh je res samo iz polnozrnate moke. Zato si ga jaz raje sama pečem.

LP

clock-img

07.11.2006, 09:09

clock-img

tinkatonka

pencil-img

5211

HOJLA PUNCE!

No kot napovedano, jaz začenjam z dieto danes, tako da sem malo v zaostanku z vami, bi pa vseeno čvekala z vami, ker rabim eno spodbudo, da ne obupam prehitro.

Z: pomaranča + kava (s požirkom mleka in brez cukra) + 6dcl vode
K: puranji zrezek v naravni omaki in solata
V: solata
+ VODA, VODA, VODA

Telovadba: Glede nato, da imam doma enega plezajočega 8 mesečnika, mi ta pobere čez dan ogromno nergije. Pa še na sprehod ga peljem, ko se sonček pokaže in to bo moja telovadbauser posted image . Si bom pa zvečer vzela še nekaj časa za trebušnjake.

TEŽA:74 kg
CILJ: pod 70kg

Eno vprašanje: A solato lahko normalno okisamo in posolimo? Al se mormo tud pri tem kaj šparat???

Lp Tina


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

clock-img

07.11.2006, 09:16

clock-img

žužu

pencil-img

620

tinkatonka, pa naredi danes škrobni dan, da boš imela isti jedilnik, kot ostale!

ja, solato lahko normalno okisaš, daš gor malo olja in sol. lahko tudi kak paradižnik, naribaš korenje, dodaš zelje, bučke, papriko...

danes je škrobni dan.
zjutraj mandarini
kosilo: pečen krompir v pečici, radič

na škrobni dan lahko jemo: fižol, grah, sojo, lečo, čičeriko, riž ali krompir.vse obvezno kuhano ali podušeno.

clock-img

07.11.2006, 09:27

clock-img

rozarozica

pencil-img

48

Ojla,

danes je moj 5. dan. Zdalje pred obveznostmi grem hitro telovadit, potem bom pojedla jabolko
za kosilo piščančje meso in solatko, za večerico pa pol manj user posted image

Pridno hujšajte naprej

_____________________________

1.3.07 = ITM 21,8

CILJ 29.5.07 = ITM 18,6

clock-img

07.11.2006, 10:43

clock-img

mala Tinka

pencil-img

185

Juhuhu!

Jaz pa sem včeraj grešila! user posted image  Pojedla sem malo mocarele, čeprav sem za kosilo jedla meso!

Danes pa imamo:
Z: pomarančni sok in kavica (z mlekom in manj sladkorja kot včeraj)
K: kumare s krompirjem - murkov zos (tašča naredi superskega in 100% ne bom pogrešala kipnikov poleg)
V: solata s krompirjem

No, se še beremo

clock-img

07.11.2006, 10:56

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Ojla!
Za zajtrk sem pojedla 1,5 banane (mi je malecka pol pojedla user posted image ), za K in V pa bom zelenjavno rižoto in solato. Jaz solato normalno kisam in solim.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

07.11.2006, 11:03

clock-img

Anonimen

Včeraj sem bila pridna,z dvema manjšima prekrškoma-za konec kosila sem pojedla še skledico "zelenjavne" juhe,po večerji pa še eno malo grenivko,ker sm bila lačna.Ampak zdržala sem.Mislim,da mi te greške ne morejo škodit.

MOJ JEDILNIK DANES:
Zajtrk:4 mandarine
Kosilo:krompir(še nevem,na kak način)+solata
Večerja:vrjetno pečeni kostanji

GREMO NAPREj!!!user posted image

clock-img

07.11.2006, 11:49

clock-img

ELENCA

pencil-img

81

evo še jst se javljam, včeraj sem bila kar pridna, brez grehov sem prestala prvi dan.

danes pa takole:
Z: kavica +dve mandarini
K: ? sploh ne vem kaj naj jem, ni časa za kuhano kosilo tako da ne vem kaj bi lahko
V:pečen krompir + solata

a ma kdo kakšen nasvet za moje kosilo? domov pridem okol štirih in mi je zelo težko bit do takrat na sadju, nekaj bo treba vmes še pojest?

clock-img

07.11.2006, 13:10

clock-img

molierka

pencil-img

46

špela kolki dan mašp ti
rebro čplkolada se oje pri oh in ne pti škrobu
prosim predenj se lotite diete stvar uzamite resno
preglejte celo knjigo in jo dodobra predelajte
preglejte vse strani o 90 dnevni dieti in in ko ste prepričane, das boste zmogle se podajte v to dieto ki naj vam bo užitek in ne muka
vem pri sebi v prvem krogu sem izgubila 10 kg

clock-img

07.11.2006, 14:06

clock-img

trixi

pencil-img

741

ojla
se javljam tudi jaz.Danes:
Z banana,kava
K zelenjavna rižota
V se mi kar zdi da bo pečen krompir,solatka

priznam ,da skoz po malem grešim,ker brez kave mi živeti ni,notri pa mora bit mleko in prava doza cukra
itak je moj cilj predvsem več discipline pri prehrani, če pa še malo shujšam toliko bolje

LP

clock-img

07.11.2006, 14:31

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

priznam ,da skoz po malem grešim,ker brez kave mi živeti ni,notri pa mora bit mleko in prava doza cukra



Če se pri hrani držiš, mislim, da zaradi kave ne bi smela imet prevelikih težav pri zmanjševanju kilogramov.

Jaz sem jedla rižoto za kosilo in je imam več kot dovolj, tako, da mislim, da večerje ne potrebujem (razen, če bo prevelika lakota user posted image ) Sem pa se že včeraj 2x in danes 3x uspešno uprla sladkarijam. user posted image  To pa je zame velik dosežek.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

07.11.2006, 16:52

clock-img

Nataša31

pencil-img

260

Ojla!
Da se še jest javim.
Zajtrk: mandarine
Kosilo: pražen krompir na olivnem olju (nič več lepo zabeljen z maščobamiuser posted image )
Večerja: solatka
Me je danesnekaj zvijalo v trebuhu, se mi zdi da je šlo vse skozi mene. malce sem prehlajena, ampak bo. Se pa ne cartam s sladkarijamiuser posted image !
tehtanje torej v NEDELJO punce, ste za?
No, kaj pa jutri papamo?
lp
Nataša

clock-img

07.11.2006, 17:18

clock-img

Anonimen

Včeraj nič grešilauser posted image .

Danes:
- ob 7:30: 1 nashi (pozabila kupit user posted image )
- ob 11:30: 2 banani
- ravno jem: riž, koruzo in paradižnikovo omako
- večerja?

clock-img

07.11.2006, 19:28

clock-img

tinkatonka

pencil-img

5211

Hojla!

No vidim da nobena ne jamra, zato bom pa jest mal.

Men je ful težko ko futram sina s krompirčkom, pa meskom, pa banano, pa stvari ostajajo, pa ko pusti tri žlice jogurta in noče več. Prej sem vse te za njim pojedla. Ja sej zdaj se pa sprašujem od kje neki kile gor letijo user posted image . Mi je prec jasno. Danes je npr jedel krompirček (jaz ga pa ne smem - sem en dan za vami) in sem se zadrževala kot ozdravljeni alkoholik od požirka rujnega. Katastrofa. No sem pa ponosna nase, da nisem grešila, no razen požirek mleka v jutranji kavi je bil moj greh. Zdele grem pa še na par dcl vode.

No toliko od mene....

Punce vztrajajmo!!!!!

LP Tina



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

clock-img

07.11.2006, 19:36

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Ojla. No jst sm mela pa dons sadni dan in sem grešila=( Sem pila dietno vročo čokolado. Tako, da ga bom imela jutri spet...namesto beljakovinskega dne. Potem pa v četrtek normalno naprej škrobni dan.

Kako ste preživele današnji dan. Jutri imate pa že OH dan in sladico. Se že kej veselite?

clock-img

07.11.2006, 20:06

clock-img

Nataša31

pencil-img

260

He, he...
KOmaj čakam da uničim malo črne čokoladke.
Samo, moram priznat da se že ful bolje počutim, nisem prav nič utrujena po kosilu ali večerji. Sej veste, včasih smo jedle, temu jest pravim nedeljska kosila, potem pa je bilo treba na popoldanski spanec. Ni čudno, ko pa je naša prebava prebavljala tako beljakovine, OH, škrob...
Sem pa danes gledala moj poporodni trebuh, je takšen kot v 4.mesecu nosečnostiuser posted image ! Groza groza......
No, sej bouser posted image
lahko nočko
Nataša

clock-img

07.11.2006, 20:27

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

IZVIRNO SPOROČILO: Nataša31

He, he...
KOmaj čakam da uničim malo črne čokoladke.
Samo, moram priznat da se že ful bolje počutim, nisem prav nič utrujena po kosilu ali večerji. Sej veste, včasih smo jedle, temu jest pravim nedeljska kosila, potem pa je bilo treba na popoldanski spanec. Ni čudno, ko pa je naša prebava prebavljala tako beljakovine, OH, škrob...
Sem pa danes gledala moj poporodni trebuh, je takšen kot v 4.mesecu nosečnostiuser posted image ! Groza groza......
No, sej bouser posted image
lahko nočko
Nataša



Jst se tudi sedaj ko sem na dieti bolje počutim. Imam veliko več energije. Celo na sadni dan nisem utrujena. Tako, da je ta dieta res fajn.

clock-img

07.11.2006, 21:34

clock-img

mala Tinka

pencil-img

185

Tinka Tonka, te čisto razumem. Jaz se tudi na veliko zadržujem, ko hranim ta mlajšo. Pa še ta starejša vedno kak grižljaj pusti, ampak se uspešno upiram. Sem se prej vedno počutila kot dežurni pujs, ko sem pospravila še vse otroške ostanke vase.
Smo pa danes bili na obisku in so za večerjo ponudili biftek - joj, kako me je zvijalo. user posted image  
Sem pa ponosna nase, ker sem se zadržala in danes nisem nič grešila. user posted image
 
No, a ime bo ta nove vztrajne, al je še kak predlog. Zaradi mene se lahko tehtamo tudi v nedeljo!

clock-img

07.11.2006, 22:09

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

No jst imam pa eno vprašanje. Ker mi vsak drugače pove. Če pojem sredi dneva eno jabolko a se to šteje za obrok?

clock-img

08.11.2006, 08:31

clock-img

rozarozica

pencil-img

48

Jabolko se šteje kot obrok. Tudi stisnjeno sadje s sokovnikom.

_____________________________

1.3.07 = ITM 21,8

CILJ 29.5.07 = ITM 18,6

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem