cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

svinjina

clock-img

10.11.2008, 08:48

clock-img

ANIME

pencil-img

888

mene pa zanima, če je otrok dojen, do kdaj ni dobro jesti svinjine in pa predvsem zakaj?

Vsi razlagajo, da naj jo na začetku ne bi jedel, zdaj pa nimam pojma koliko časa traja ta "začetek". Prav tako sploh nimam pojma zakaj jo ni dobro jesti (ali je pretežka za prebavo ali vsebuje kaj drugega, kar lahko škodi otroku).


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

clock-img

10.11.2008, 09:14

clock-img

romta

pencil-img

111

Svinjina naj bi bila težko prebavljiva. Jaz sem pazila prvi mesec, potem pa sem počasi začela jest vse kar mi je pasalo. Potem pa tudi vidiš, če so kakšni problemi. Najbolje da začneš s pusto svinjino. Mojega je zvijalo po 6 mesecih, ker sem jedla solato s morskimi sadeži.
Želim ti uspešno dojenje!


_____________________________

Kjer je volja je pot!

clock-img

10.11.2008, 10:07

clock-img

Mesečnica

pencil-img

606

Kolikor je meni znano, naj svinjine ne bi jedla zato, ker je zelo alergena in se pri malemu lahko sproži alergijo user posted image . Nisem pa 100% prepričana, da je to res tisti vzrok, zaradi katerega naj doječa mamica ne bi jedla svinjine.

clock-img

10.11.2008, 12:08

clock-img

pikolina66

pencil-img

110

pa menda tudi najbolj polna antibiotikov...

clock-img

10.11.2008, 21:20

clock-img

Jelcy

pencil-img

436

Svinjina ni tezko prebavljiva, ampak alergena...vsaj tako je meni patronazna rekla. jaz sem pazila na prehrano 1 mesec, pol pa sem jedla vse in ga ni nic zvijalo.

clock-img

11.11.2008, 18:04

clock-img

oton

pencil-img

212

jaz pa nisem nič pazila na prehrano, ko sem prišla iz porodnišnice sem se domačih pečenic najela user posted image  vglavnem sem jela kaj mi je zadišalo in kaj mi je pasalo...in naša dojenčica ni imela krčev in nobenih alergij user posted image

tako da...kaj naj rečem, eni so bolj občutljivi drugi pa manj

mi definitivno spadamo v ta drugo skupino...

clock-img

11.11.2008, 20:35

clock-img

polma

pencil-img

1836

IZVIRNO SPOROČILO: oton


tako da...kaj naj rečem, eni so bolj občutljivi drugi pa manj



Ja-za to gre. In ne samo pri dojenju ampak v življenju nasploh.

Sem bila prve 3 mesece na dieti-brez svinjine, mlečnih izdelkov, pa vseh teh kao alergenih zadev. Smo mislili da ima naš bejbi krče. no- ni imel krčev, ampak refluks, zato je jokal prve tri mesec. zdaj jem VSE. (5mesecev) in prepričana sem, da bi lahko vse jedla že od začetka. Če bi le vedela, da mu moram zdravit refluks, ne pa krčev...user posted image


< Sporočilo je popravil polma -- 11.11.2008 20:40:10 >

clock-img

12.11.2008, 10:09

clock-img

lidija***

pencil-img

884

Jaz tudi nisem in ne pazim kaj jem. Zdravo, veliko zelenjave. Svinjina pa tako in tako ni priporočljiva, da bi jo uživali prepogosto. Mislim,da če boš kdaj pa kdaj pojedla kaj svinjskega ni panike, ne pa vsak dan.
Mi nimamo alergij v družini.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem