cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

stročnice, zelje...-kdaj?

clock-img

22.10.2007, 17:07

clock-img

majrim

pencil-img

3991

punce...kako je s harno po porodu...naša bo kmalu stara 4 mesece,pa zaenkrat še nisem jedla tistih najhujših (kao) stavri ,ki napenjajo...amapak jih že malo pogrešamuser posted image ...kdaj ste ve začele jest fižol,zelje,cvetačo in ostale stročnice??...

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG

clock-img

22.10.2007, 17:10

clock-img

Petraa

pencil-img

1205

Takoj i
Žal ne morem nehat še posebno sem nora na fižol že od porodauser posted image samo v solati ga pojem cca 400 g

clock-img

22.10.2007, 17:12

clock-img

majrim

pencil-img

3991

pa ni tamala (ali tamali) nikoli imela probleme??...no ja,saj hujšega od napenjanja ni...ampak že tako mi prdi ko strelauser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG

clock-img

22.10.2007, 21:28

clock-img

Ninica

pencil-img

900

Tudi jaz jem vse. Pri prvi user posted image  sem ves čas pazila kaj jem in je kljub vsemu imela krče. In to tiste prave, ko se je drla po 3 ure. Mislim, da to morajo prerasti. Po 1,5 mesecu je bilo kot bi odsekal in krčev več ni bilo. Sedaj pri drugi user posted image  pa res nič ne pazim in jem vse sadje, tudi stročnice in mala nima krčev. Mislim, da je to odvisno od otrokove zrelosti črevesjauser posted image . No vsaj tako sem nekje prabrala.

_____________________________

LP, Ninica

clock-img

28.10.2007, 10:52

clock-img

tadejat

pencil-img

156

Jaz sem jedla že od vsega začetka prav vse in to pri obema otrokoma, je pa res, da če bi imela probleme tako kot ene bi ravnala drugače.

clock-img

28.10.2007, 12:27

clock-img

taja83

pencil-img

245

moj bo drugi teden star 1 mesec, pa v bistvu tud skor vse jem. izogibam se svinjini in pa goveji juhi. drugače pa vse, mal sicer gledam, če bo kaj, pa zaenkrat je še vse uredu. tudi v porodnišnici smo dobili vse za jesti od turšije, kjer je bila cvetača do tortic pa tudi patronažna mi je rekla, da naj se čimbolj prehranjujem kot pred porodom. le v bolnici so mi rekli naj ne jem mastnega pa naj se izogibam goveji juhi. glede sv. mesa pa je tko, da je kao najbolj alergen, mi ga pa doma skoz jemo, ker mamo domačega, ampak ga že tko glih ne obožujem, mam rajši purana.
glede krčev pa tole: Najpogostejši vzroki za krče:
- nerazvitost prebavnega sistema
- pospešeno gibanje črevesa
- prekomerno hranjenje ali lakota otroka
- če dojenček ob hranjenju zaužije preveč zraka
- hrana je lahko preveč bogata z OH (laktozo)
- slaba tehnika hranjenja, premajhna ali prevelika luknjica na dudi 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem