cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

strah...

clock-img

02.12.2005, 08:40

clock-img

KiSsMyAsS

pencil-img

471

Hello punce!

Mam problemcek. 9.11. sem dobila prvo M po porodu in s tem zacela jesti KT Logest - pojedla sem cel zavitek in sedaj ze 2. dan premora se vedno ni M? Pise da v 7 dnevnem premoru se pojavi krvavitev, kaj pa ce se ne? Je mozno, da sem noseca kljub tabletkam? Se nikol nisem jemala KT, zato plis help user posted image  ker me je strah user posted image

clock-img

02.12.2005, 08:47

clock-img

srki

pencil-img

9222

Pri meni je tako, da dobim M 4. dan po zadnji zaužiti kontracepcijski tabletki. Na začetku je bilo tudi mene strah, pa vidim da je bil strah odveč. Lahko zanosiš kljub jemanju, se je tudi to že dogajalo. Če jo v 7 dneh ne bo, pojdi do G, pa bo strah zagotovo odpravljen.

clock-img

02.12.2005, 08:49

clock-img

Anonimen

jaz tud dobim 4 dni po prenehanju jemanja.

clock-img

02.12.2005, 09:28

clock-img

Anonimen

Prvi mesec jemanja KT le-te še niso učinkovita kontracepcija in jih je potrebno uporabljati skupaj z dodatno kontracepcijsko zaščito (tudi jaz jemljem Logest), kar je navedeno tudi v navodilih za uporabo in ponavadi vsak ginekolog to tudi pove. Drugi mesec jemanja, pa so že učinkovite.

Korajžno, da ne prebereš navodil za uporabo pri stvari, ki jo prvič jemlješ?

Srečno

clock-img

02.12.2005, 09:56

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

02.12.2005, 10:03

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

anonimna, zgleda da ti tudi slabo bereš navodila, ker kar si napisala ni res. Kt so učinkovite od prve tabletke dalje, ker zavirajo O.

KMA, brez strahu, jaz sem M dobila včasih tudi komaj 6 dan, tak da je strah odveč.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

02.12.2005, 10:14

clock-img

Anonimen

Mislim, da ni namen tega foruma, da se potihem p.... jaz ob jemanju KT še nikoli nisem zanosila, ker sem vedno upoštevala navodila za uporabo in navodila ginekologov, ki so bila vselej taka kot sem napisla.
Kar pa se tiče mojega branja, pa imam navodila za uporabo pred sabo...mogoče gre za stvar interpretacije?

clock-img

02.12.2005, 11:06

clock-img

mia-2

pencil-img

397

Hoj men je ginekologinja po porodu dala tud Logest prej sem mela Cilest.Krvavitev se tako kot pri ostalih pojavi 4 dan.Ampak pri prvih 2 user posted image   je bla tko šibka da sploh nisem vedla da jo mam. Sem se že ustrašila da sem noseča in sem šla po test, ki je bil seveda negativen.

clock-img

02.12.2005, 11:45

clock-img

kati*

pencil-img

649

samo pripomba
... tablete se med seboj razlikujejo in tudi ženske se razlikujejo ... in pri nekaterih tabletah res prvi mesec ni 100% zaščite in jasno je, da nobene tablete niso 100% kontracepcija (95 - 99% je sicer veliko, a vseeno ...)



_____________________________

lp, K

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem