cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

sterilizirani nastavki za dojenje

clock-img

26.09.2005, 16:57

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

pa kaj je zdaj to user posted image user posted image user posted image ?
Dala sem prekuhat Aventove nastavke za dojenje in so ven prišli mlečno beli user posted image  ... pa sem jih prej dobr oprala, tko da od ostankov beljakovin to ne more bit - a je možno, da so poapneli? Če so - a je to kaj hudo za user posted image ?

Se je vam tudi to dogajalo? Kako ste to rešile?
Prosim za nasvet, kako naj jih prekuham. Ne bi rada vsakič kupovala novih.

pozdravček in hvala user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

26.09.2005, 17:13

clock-img

Anonimen

Moj mož pravi, da je to zarad vodnega kamna. Jaz jih obrišem z pap. brisačko. Pa to delam že 3 mesce, pa z malim ni nič narobe. no, vsaj mislim, da ne user posted image

clock-img

26.09.2005, 19:55

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Res je od vodnega kamna! Jaz sem potem nastavke oprala z detergentom za posodo, potem pa dobro zbrisala s čistim servetom, pa je blo. Tudi mi nismo imeli zaradi tega nobenih težav.
Je pa res, da tako lepi, kot so novi, ne bodo nikoli več!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

clock-img

26.09.2005, 19:59

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Aja..še to...
Če se želiš izogniti belim nastavkom, dudam, cucljem in flaškam, potem steriliziraj nad soparo. Jaz sem dala v velik lonec eno rešeto z ravnim dnom, nalila toliko vode, da ni prekrilo rešeta, na to pa naložila vse te stvari, tudi črpalko, ter pustila v sopari cca 20 - 30 min. Flaške pa je treba obrniti z luknjo navzdol. Tudi tako se da!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem