cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

stekleničke, grelci..?

clock-img

26.05.2008, 17:34

clock-img

kodrana

pencil-img

1773

punce rabim pomoč.
ali rabim stekleničko pred vsakim obrokom prekuhat? kako bi si stvari čim bolj olajšala? ve imate kako termovko z vročo vodo, da ni treba stalno gret vode za vsak obrok? prosim za nasvete.
koliko in kolikokrat damo 2t staremu otroku AM?
hvala.





_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

clock-img

26.05.2008, 18:44

clock-img

jajula

pencil-img

1191

jst sm prekuhavala na začetku enkrat na dan, kmalu na vsake par dni. tud prsne črpalke nism vsak dan, mi je patronažna rekla, da so v stanovanju itak bakterije na katere je user posted image že navajen in da ni treba..vodo pa shranim tako, da zavrem in takoj dam v termosko, v drugi posodi jo pa pustim,da se shladi in pred obrokom zmešam.
od vseh variant se mi zdi ta še nahitrejša.

clock-img

26.05.2008, 20:30

clock-img

petrcamg

pencil-img

147

Jaz stekleničk nisem prekuhavala ravno vsak dan... Vodo za AM pa sem prevrela, shranila sem jo v termosko, da je bila vroča tudi čez noč, malo prevrete vode sem pa nalila tudi v stekleničko, da se je shladila in da sem lahko mešala, da sem dobila pravo temperaturo.

clock-img

26.05.2008, 21:48

clock-img

livia

pencil-img

2395

Stekleničke in cuclje nisem prekuhavala po vsakem obroku, ampak enkrat na par dni oz kasneje še manj.
Jaz vode nisem mešala, ampak sem jo v grelcu zavrela, pustila kake pol ure stati, da se je malo shladila in jo spravila v termosko. Tako vodo sem imela za cel dan.
Am mu daš pa cca. na 3 ure. Koliko je pa odvisno od otroka. Tam nekje med 60 in 90 ml.
Koliko naj bi spil si lahko izračunaš oz pogledaš tu:
http://www.feltna.com/mleko/

clock-img

26.05.2008, 22:04

clock-img

aprilska34

pencil-img

232

Mi imamo 4 stekleničke. Ko stekleničko uporabimo, jo takoj umijemo z detergentom. Ko so vse uporabljene, jih prekuhamo, se pravi, da jih navadno prekuhamo 2 X na dan, zjutraj in zvečer. Vodo za mešanje prevremo in ohladimo, ko je primerne temperature, pa jo damo v termovko, tako da ko je potrebno samo zmešamo prah in  vodo. Tako je najbolj enostavno pa tudi nekako najboljša možnost da lahko hrano vzameš zraven, če kam greš z otrokom.

Tale kalkulator za mleko je pa špica, res. Moram povedati, da me že nekaj časa grize, da naša Eva poje premalo. Zdaj, ko pa grem izračunat pa vidim, da je čisto normalno! Se mi je kar srce nasmejalo, hvala Liviauser posted image

clock-img

27.05.2008, 08:03

clock-img

Soncnica Sandra ***

pencil-img

8688

ORIGINALNO SPOROČILO: KODRANA
punce rabim pomoč.
ali rabim stekleničko pred vsakim obrokom prekuhat? kako bi si stvari čim bolj olajšala? ve imate kako termovko z vročo vodo, da ni treba stalno gret vode za vsak obrok? prosim za nasvete.
koliko in kolikokrat damo 2t staremu otroku AM?
hvala.



Ojla majska mamica user posted image !
Tudi midve z Manco strekleničk ne prekuhavava pred vsakim obrokom, ampak 1x na par dni. Drugače pa prevreva vodo (običajno 1x na dan) in jo pustiva, da se ohladi. Ko pa smo lačni, vodo vlijem v stekleničko dam v mikrovalovko, da se primerno pogreje (za tistih nekaj sekund), dodam AM, zmešam in že veselo papamo.
Koliko in kolikokrat dati AM pa je odvisno od vsakega user posted image  posebej. Naša papa približno 5x na dan in takrat poje zato malce več. Tudi patronažna mi je rekla, da je ni potrebno zbujati da bi jedla, ker zelo lepo pridobiva na teži.


_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

clock-img

27.05.2008, 11:50

clock-img

Taula

pencil-img

6340

Jaz flaške prekuham 1x na dan. Na začetku sem jih vsakič, sedaj se mi ne da več. Črpalko prekuham ene 2x na dan.
Vodo imam v grelcu...jo prekuham in nato po potrebi je ogrejem, ko jo rabim.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

27.05.2008, 12:44

clock-img

Neni13

pencil-img

391

Do 2 mesecev sem redno prekuhavala flaske, cucle, dude. Zdaj pa vedno samo umijem z detergentom, splahnem z vročo vodo.
Vodo prekuham, počakam, da se malo skladi in dam v termovko.
Glede prehrane, našemu se je ravno na koncu 2. tedna povečal apetit in je jedel 90 ml. Tam na 2 do 3 ure pa pol.
Saj boš videla, samo ne ga silit z AM. Ko ven špukne ima dost.Včasih poje več, včasih manj...

clock-img

27.05.2008, 16:08

clock-img

KRTR

pencil-img

134

moj mali je star 3 tedne in papama po steklenički in je tudi ne prekuhavam vsaki dan, ampak nekje 2-3-x na teden. Vodo prekuhama in pustima ohladiti in potem, ko jo rabima jo pogrejemauser posted image hranima se pa na 2,5 do 3 ure po 90 ml. Velikokrat se mi zgodi da začne 1 uro po obroku jokat in takrat mu ponudim mao čaja in je že boljše.

lp
j

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem