cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ste se kaj zredile, ko ste nehale dojit

clock-img

12.11.2009, 20:27

clock-img

tanja1980

pencil-img

148

Zanima me, kako je s tem pri vas.
Sicer nisem dojila, sem si črpala in moram reč, da sem kar ztla. Obvezno čokolada, keksi po kosilu, full kruha, maslo v glavnem take količine hrane, da me je blo ze kr sram.
Ze 14 dni si ne črpam več, jem 3x manj, kruha in sladkarij npraktično sploh ne več in imam eno kilo več. Joške se vedno polne mleka, ne sicer toliko, da bi si morala črpat...me pa fascinira, da se mi praktično se voda obesi na speh....

clock-img

12.11.2009, 20:47

clock-img

tintin

pencil-img

3293

ja, ene 3-4 kile, ki so mi nažalost tudi ostale. Ob dojenju sem šla pa ene 2 v minus glede na prednosečniško težo.

clock-img

12.11.2009, 20:50

clock-img

lukec

pencil-img

2260

Ja in na žalost kar precej, glede na to, da sem tudi jaz šla med dojenjem v minus.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

12.11.2009, 22:12

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Pri meni je bilo ravno obratno - dokler sem dojila, ni šel dol niti gram; ko pa sem nehala, so kile kar padle dol na normalo. 

clock-img

12.11.2009, 22:42

clock-img

zmajaz

pencil-img

5781

Meni se po koncu dojenja ni spremenila niti 1. niti 2.

clock-img

13.11.2009, 07:37

clock-img

mihaela01

pencil-img

125

Ko sem dojila sem prišla na kile, ki sem jih imela pred zanositvijo. Sedaj po dojenju 3 kg več...

clock-img

13.11.2009, 09:26

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

Kaka kila ali dve sta šli dol po končanem dojenju. V času dojenja pa tudi nekaj kilc dol. 

clock-img

13.11.2009, 12:52

clock-img

koala

pencil-img

5539

Jaz se nisem, glede mleka pa jaz zdaj ne dojim že skoraj 8 mesecev, pa se mi še vedno zgodi, da se mi pri tuširanju izceja mleko.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem