cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

starejši otrok in 'interes' za dojenje

clock-img

14.07.2008, 23:17

clock-img

***pika***

pencil-img

203

Ima razliko 16 mesecev med otročkoma. Prvi se je nehal dojiti že precej pred rojstvom drugega.

Danes pa sem bila presenečena (mali je star 4 mesece in pol), ko je ta večjo zamikalo, da bi poskusila. Najprej je zlezla zraven, se dotaknila bradavice s prsti, potem pa na hitro naslonila usta gor - potegnila ni, sploh ne ve, kako se to pije user posted image , ampak je rekla: Dobro.

Smo se nasmejali!

Se je kateri drugi tudi kaj takega zgodilo? Jaz upam, da ne bo še naprej kazala kakih posebnih interesov, ker zdaj pa res ne bi dojila še nje, no user posted image

clock-img

15.07.2008, 06:34

clock-img

sanosan

pencil-img

409

Pri nas se je to isto zgodilo in se še občasno dogaja. Imam pa razliko 25 mesecev in tudi starejši ne zna več vlečt. Je pa to samo iskanje pozornosti in s tem ko sem mu dovolila, da se je "dojil", se je tudi on počutil kot dojenček in je tudi on imel malo več mamine pozornosti. Mi smo pa morali po "dojenju" še kupček podret, tako da...user posted image
To je vse normalno.

lp

clock-img

15.07.2008, 06:49

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

15.07.2008, 08:48

clock-img

TRIŠ

pencil-img

3225

Pri nas sta poskusilas oba.Pa je prvi star 9 let druga pa 5 let.Probala sta in sedaj jih več ne zanimauser posted image

clock-img

15.07.2008, 10:52

clock-img

skuštrana

pencil-img

7010

Pri nas je bilo isto user posted image Je hotela probat, ampak ni znala vlečt..Potem je imela nekaj časa foro, da ko sem jaz dojila mlajšega je moram mož dojit njouser posted image user posted image Mislim, svašta ..Je trejalo kak teden, potem pa jo je minilo...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

clock-img

16.07.2008, 00:27

clock-img

ejjo

pencil-img

1

Spostovani, mene pa mocno skrbi tole, ker sva z mojo pupo veliko same in je navezana name zelo, ne vem kako bo, ko bom morala cez 2m v službo.
Stara je 9m, dojiva se skoraj na polno, druge hrane ne mara prevec, tudi pri hranjenju za mizo se tisci k meni in išče...ne vem kako bo...
Po pogovoru z drugimi mamicami, vse pravijo, da se otrok ne spomni na dojenje, ko mamice ni zraven...
Kakšne imate izkušnje druge mamice, ker me je enostavno groza že pomisliti na to....lp vsem

clock-img

16.07.2008, 07:51

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem