cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

spremembe na koži in presnovi?

clock-img

28.01.2006, 10:05

clock-img

šnucika

pencil-img

1880

Verjetno nisem edina,ki ji je nosečnost/porod pustila nekaj posledic..user posted image
Pred nosečnostjo sem imela precej mastno kožo na obrazu,med samo nosečnostjo malo manj...sedaj po porodu pa drastična sprememba...koža je suha,kar zateguje jo.....na licih imam rdeče lišaje.Pomagam si nekako z mandljevim oljem....prej pa sploh nisem smela uporabljati krem,razen popolnoma nemastnih,ker mi je maščoba kar "stala" na koži.

Opažam,da se mi je zelo spremenila tudi presnova in prebava.....prej nisem bila nikoli zaprta...še med nosečnostjo ne...zdaj pa tudi ta problem.user posted image

Vem,da je porod poleg celotne nosečnosti hormonski bum za telo...vendar takih sprememb le nisem pričakovala.

Kakšne so vaše izkušnje......predvsem tiste,ki ste že rodile.....?

Pozdravček......šnucikauser posted image

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!



clock-img

28.01.2006, 10:17

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Jaz po porodu nisem opazila drugih sprememb kot to, da sem odvečne kile spravljala dol res s hudo muko, prej pa to ni bil problem. Med nosečnostjo sem imela lepšo kožo kot prej in veliko več dlak, pa se je to oboje spravilo nazaj na normalno stanje. 

clock-img

28.01.2006, 10:25

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

28.01.2006, 10:32

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Aha, lasje so tudi meni izpadali kot nori, začelo se je 2 meseca po porodu in končalo tri mesece kasneje, ko sem spet zanosila. Bohve, kako dolgo bi trajalo, če ne biuser posted image .

clock-img

28.01.2006, 11:22

clock-img

zoya24

pencil-img

767

Tudi meni se je kakšna dva meseca po porodu upočasnila prebava (beri: sem kakšne dva tedna z muko hodila na veliko potrebo), pol se je to uredilo. Izpadlo mi je pa na tone las (hvala bogu, da sem drugače podobna v čupo Tini Turner), vendar se je tudi to sedaj 5,5 mesecev po porodu uredilo. Začelo se je to izpadanje tudi nekako 2 meseca po porodu. Na koži kakšnih posebnosti nisem opazila.

clock-img

28.01.2006, 13:40

clock-img

cuma

pencil-img

1983

Šnucika!
Se pridružujem klubu "zaprtih"...user posted image
Imam na WCju že celo goro časopisov in revij, ker res dolgo traja...včasih tudi malo krvavim. Najbrž je kriva hrana (veliko manj zelenjave in sadja - ker dojim in še vedno ne jem surovega sadja in zelenjave)Pijem pa bisveno več kot prej...tako da user posted image

Kar se las tiče, tudi meni izpadajo.
Koža je pa suha - kot prej!Na nogah-stegnih pa imam take pajke iz kapilaric.

clock-img

28.01.2006, 21:23

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Meni so po prvih dveh porodih tudi ful izpadali lasje, po tretjem pa (še )ne.
Sem pa zaprta  postala, ko nikoli nisem imela teh težav

clock-img

28.01.2006, 23:36

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Mene je po drugem porodu ful srbela koža in lasišče.Ampak se je to potem umirilo.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

29.01.2006, 17:02

clock-img

tincci

pencil-img

1430

Jaz imam bolj suho kožo, ampak verjetno je to delno tudi zato, ker je zima in nobene prave vlageuser posted image

clock-img

02.02.2006, 19:53

clock-img

tažana

pencil-img

1601

jest mam blazne probleme s kožo.
že odnekdaj sem bolj podvržena aknam. med nosečnostjo se mi je malo izboljšalo potem spet poslabšalo uglavnem sem računala, da ko rodim se mi bodo hormoni mal uredil ampak 4 mesece po porodu imam mozolje ja povsod in miljon jih je.user posted image user posted image
kožo po obrazu imam prov brazgotinasto vglanem brez pudra si ne upam ven!user posted image user posted image
mam pa v bljižni prihodnosti (če se ne bo uredilo) poiskati nasvet pri dermatologu -ker to ni človeško.
uf je to pasal k sem se izpovedalauser posted image user posted image .

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem