cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

spominska kartica pri digitalcu

clock-img

06.04.2007, 23:05

clock-img

magnolija

pencil-img

214

Zanima me,če je potrebna  spominska kartica z 2Gb, ali je za normalno uporabo dovolj 512Mb.Rada bi kdaj tudi posnela kak kratek filmček,pa me zanima kolk minut gre kaj gor na katero kartico.

clock-img

06.04.2007, 23:09

clock-img

lojzika

pencil-img

1052

Mi smo do prejšnjega tedna imeli 64MB pa smo lahko posneli tudi kakšen čisto mini filmček. Po moje bi šlo z 512 kaj kratkega

clock-img

07.04.2007, 00:11

clock-img

Anonimen

512 je zadost. Sestra jo ima v Sonyju (slike pridejo tam cca 800 kb) in tudi filmcke lahko snema.

Jaz imam 2GB pa boljso kvaliteto slik (do 4MB) in komot se daljse zadeve posnamem, pa ful lepo snema. Pride pa 600 in nekaj (ne vem natancno) slik gor. user posted image

LP, Ribica

clock-img

07.04.2007, 06:24

clock-img

Primoza

pencil-img

4733

To je pa čisto odvisno od kakovosti filma. Je pa dobro imeti za kratke filmčke 2 Gb, ker se hitro napolnijo. Jaz imma 1 Gb in 512 Kb kartici. S starim sonyem dsc p92 gre gor kako uro filmčka, z novim sony dsc W1 pa manj - le kakih 25 minut če hočem podobno kvaliteto videa.

clock-img

09.04.2007, 22:46

clock-img

eya

pencil-img

4615

Jaz imam 512 MB, uporabljam pa Canon G6 in mi ta kartica zadostuje za slabih 200 slik + za nekaj kratkih filmčkov.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

clock-img

18.04.2007, 12:11

clock-img

tortis

pencil-img

20

poglej kolk pocen so te 2GB kartice http://www.ceneje.si/kingston-secure-digital-2gb

se sploh ne splača kupovat manjših, ker je cena skor ista. zdej spet odvisno katere imaš (SD, CF, MS,..)
vsak fotoaparat ma pa mal drugačno velikost slik ki jih shranjuje, ampak so okrog 2MB/sliko pri teh novejših. Za filmčke pa nujno rabiš več kot 1GB, ker nekateri fotkoti imajo že zelo dobro kvaliteto filmov in se kartica mimogrede napolni.

clock-img

08.09.2018, 10:10

clock-img

Andrej12345

pencil-img

4

Moje mnenje je, da tako velikih spominskih kartic ne rabiš. Smo delali raziskavo in ugotovili, da je cena na 1GB pri večjih kapacitetah veliko višja. Torej predlagam da kupiš tako samo toliko veliko micro sd kartico kot jo rabiš. Poglej tega ponudnika: https://www.bogomolka.si/spominske-kartice.html in ne pretiravaj.

clock-img

01.10.2018, 18:30

clock-img

igga

pencil-img

13

se hecaš ne. To je pa tolk poceni ratalo, da za par eur dobiš svašta.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem