cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

spolnost po porodu

clock-img

07.07.2005, 21:21

clock-img

aljaž-blaž

pencil-img

88

kdaj ste imele prvič po porodu intimne užitke lep pozdrav

clock-img

07.07.2005, 21:51

clock-img

heligo

pencil-img

4

Ko ti izgine čišča.Po enem mescu.
Lp,He

clock-img

08.07.2005, 07:22

clock-img

srki

pencil-img

9222

Midva sva kak mesec po porodu, hvala bogu me ni nič bolelo, tako da je bilo lepooo...:sloncek:

clock-img

08.07.2005, 21:32

clock-img

Anonimen

Na zadnje po slabih 3 tednih, ker čišče skoraj ni več bilo, šivi pa so se tudi zelo hitro zacelili.
Vendar pa je dobro, da se takrat uporabi kakšen gel za vlaženje nožnice, na primer K-Y gel, ki mi ga je priporočil tudi fr. Pušenjak, ker se takrat nožnica še ne vlaži tako dobro sama od sebe.
Pa jasno da s kondomom.
Pozdravčke, Nojči:sloncek:

clock-img

11.07.2005, 16:55

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Meni pa je bilo rečeno, da se spolnost sploh ne priporoča do prvega G pregleda (se pravi vsaj 6 tednov po porodu) :zmeden: ..

clock-img

11.07.2005, 21:12

clock-img

k1

pencil-img

1649

boš sama videla, kdaj boš pripravljena... kak 5-6 teden?? zna še boleti - saj čas hitro leti, pa stvari se "doli" tudi kar porihtajo...

lp :sloncek::sloncek::sloncek:

clock-img

12.07.2005, 15:32

clock-img

Anonimen

Bobek, jaz sem se zato s tem vprašanjem obrnila na strokovnjaka. Rečeno mi je bilo, da če je želja obeh zelo močna, če bolečin ni, potem je takrat pravi čas. Svetovali so mi edino, da uporabiva kondom-ne toliko zaradi zanositve-bolj da ne bi prišlo do kake infekcije in da se uporabi vlažilen gel.
Pri pvem otroku sva začela po dveh tednih, ker sem itak imela CR in čišče tudi ne več.
Po drugem sva začela po 4 tednih, ker sem bila kar močno šivana. Malo bolj je bilo občutljivo vse skupaj, ampak je bila želja tako močna in potem tudi sreča, ker sva se lahko končno ljubila, tako velika, da je odtehtalo vse skupaj.
Po tretjem sva začela po slabih treh tednih. Šivi so bili že lepo zaceljeni. Bolečine ni bilo niti najmanjše.
Je pa res, da je veliko v glavi. Če se bojiš, da bo bolelo, če nisi sproščen, če se spustiš v seks zato, ker si pač partner želi, potem bo zagotovo neprijetno in boleče.
Pozdravčke, Nojči

clock-img

15.07.2005, 08:15

clock-img

Anonimen

A vse pa ste čakale, da čišča mine? Kaj pa če še čisto malo curlja? Meni je že tečno to čakanje...

clock-img

18.07.2005, 13:08

clock-img

BarbaraO

pencil-img

310

Pišuka, ste pa pohotne, ni kaj! Meni prva dva meseca niti pod razno ni pasalo!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem