cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

spolnost po porodu

clock-img

18.07.2008, 10:10

clock-img

nia5

pencil-img

4698

Kdaj po porodu ste imele spolni odnos, kaj moram čakat na pregled? Minilo je osem tednov, čišče več nimam, dojim, G pa je bila na dopustu in se lahko komaj zdaj naročim na pregled. Midva pa že biuser posted image

clock-img

18.07.2008, 10:27

clock-img

MAŠKA

pencil-img

1605

Pravijo, da je dobro šest tednov počakat. Torej že dva tedna zamujaš. Kar veselo v akcijouser posted image

clock-img

18.07.2008, 11:44

clock-img

t*e*j*k*a

pencil-img

1615

Mi smo počakali do prvega pregleda, da je G ugotovili če je vse v redu.

clock-img

18.07.2008, 11:44

clock-img

Tisana

pencil-img

1164

Glede na to, da je minilo 6 tednov, da imaš željo, veselo na delo! Sama boš vedela oz. čutila, kako daleč lahko greš. Uživajta!

PS: Mama Tisana svetuje: ne pozabta na kontracepcijo - jaz sem imela že po 6 tednih po porodu menstruacijo user posted image

clock-img

18.07.2008, 12:04

clock-img

puncica

pencil-img

9847

jaz mislim da ni nobene ovire da nebi, če se počutiš ok in je čišča končana. Tako da go for it.

clock-img

18.07.2008, 13:09

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Počakala sva na prvi pregled, ki je bil ravno 6t po porodu.

Ti pa če se počutiš ok, kar go for it! user posted image

clock-img

18.07.2008, 13:11

clock-img

želva

pencil-img

1452

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

18.07.2008, 13:13

clock-img

želva

pencil-img

1452

Sam, da ne bosta razočarana.Men je bilo prvič, al kako nej rečem, drugič, ker prvič sploh ni šlo, boleče in neprijetno. Pol pa čim večkrat rekreirat, pa spet rata fino.user posted image

clock-img

18.07.2008, 17:51

clock-img

jajula

pencil-img

1191

IZVIRNO SPOROČILO: t*e*j*k*a

Mi smo počakali do prvega pregleda, da je G ugotovili če je vse v redu.




enako. pa že tko me je blo mal strah kako bo, ampak se mi je zdel da če je G dal zeleno luč, pol ni panikeuser posted image

clock-img

18.07.2008, 21:13

clock-img

Tisana

pencil-img

1164

Ja, tud pri naju je bilo tako, da je kar mal časa trajal, da je blo po starem oz. še bulš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.07.2008, 00:00

clock-img

Zofy

pencil-img

2416

Če ti paše, če nimaš več čišče in če je minilo takoimenovahih zapovedanih 6 tednov, pol si pa kar privoščiuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.07.2008, 08:40

clock-img

pršut

pencil-img

67

IZVIRNO SPOROČILO: želva

Sam, da ne bosta razočarana.Men je bilo prvič, al kako nej rečem, drugič, ker prvič sploh ni šlo, boleče in neprijetno. Pol pa čim večkrat rekreirat, pa spet rata fino.user posted image



user posted image . Enako.

clock-img

19.07.2008, 09:53

clock-img

amaya

pencil-img

4434

Ja meni je bilo prvič, kot PRVIČ user posted image user posted image user posted image user posted image Sem prav podoživljajla tiste boleče spomine user posted image .....no, potem pa gre....čeprav mene še vedno malo matra. Pa se prav sprašujem, če mi ni dal kakšnega šiva preveč user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

clock-img

19.07.2008, 17:30

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Pa se prav sprašujem, če mi ni dal kakšnega šiva preveč user posted image user posted image



To je baje za moške super! user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem