cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

spolna aktivnost po porodu - kdaj?

clock-img

16.11.2006, 11:26

clock-img

Ženkica

pencil-img

1075

Čao.

Nekaj me zanima. Od poroda bo jutri natanko 3 tedne; ker nisem bila nič šivana in se mi je čišča že zaključila počasi razmišljam o prvem henki penkiju user posted image user posted image , počasi bi mi že pasalo, mojemu možu se pa itak že meša user posted image .

A mislite, da je to še prekmalu, a greva lahko kar v akcijo?

clock-img

16.11.2006, 11:43

clock-img

mala

pencil-img

913

če se dobro počutiš pomoje ne bi bilo nč narobe-sicer midva sva tud kar hitro začela vendar ne z rednimi spolnimi odnosi, sva poskušala biti kar se da vzdržna in čimmanjkrat do prvega pregleda-potem pa ko je bilo vse o.k. veselo v akcijouser posted image

clock-img

16.11.2006, 13:18

clock-img

petraz

pencil-img

1328

Ko boš pripravljena.... pa stopi v akcijo. Mislim, da je že čas.... tudi jaz nisem bila nič šivana, pa.... user posted image tam po treh tednih....user posted image user posted image

clock-img

16.11.2006, 14:16

clock-img

sisi80

pencil-img

248

Ti kar daj brez  skrbi. Uživaj, dokler lahko in dokler imaš lušte.

clock-img

16.11.2006, 15:21

clock-img

altati

pencil-img

5724

tudi sama nisem bila nič šivana, čišče ni bilo več in smo 19.dan po porodu šli v akcijouser posted image ...problemov ni bilo in je prav pasalouser posted image

clock-img

17.11.2006, 11:11

clock-img

najina pikica*

pencil-img

993

jst sm do prvega henki-penkija user posted image počakala,da mi je dala g. zeleno luč...to je bilo približno 6teden po rojstvu...pol pa v napad!

clock-img

02.12.2006, 09:51

clock-img

atanja

pencil-img

1214

Kaj pa če si šivan? Baje da potem pri odnosih še nekaj časa čutiš šive? Je to res?

clock-img

02.12.2006, 14:16

clock-img

x_srečka_x

pencil-img

1025

ATANJA sem bila šivana pa še zdaj čutim kot bi me skelelo ampak samo na začetku drugače pa nič.

Midva sva šla v akcijo šele po 6tednih, saj je tudi čišča trajala natanko 6tednov.

LP

clock-img

07.12.2006, 20:30

clock-img

Enchantress

pencil-img

49

Midva sva po petih tednih skočila v akcijo user posted image
Se je meni že kar mešalo, mojemu pa tudi user posted image

Če se ok počutiš, potem pa kar user posted image


_____________________________

Običajno je, da starši skrbijo in vzgajajo svoje otroke, vendar lahko tudi otroci včasih razsvetlijo starše in jim pomagajo pri preoblikovanju.

clock-img

07.12.2006, 20:44

clock-img

Sonrisa

pencil-img

604

Midva sva tudi počakala do pregleda, potem pa šla v akcijo. Sem bila pa šivana in je bilo, kot da bi še enkrat izgubila nedolžnost. user posted image  Bolelo me je potem še nekaj časa, ampak se je dalo preživeti. user posted image

clock-img

13.12.2006, 18:54

clock-img

Strawberrie Cherrie

pencil-img

7788

Ne vem, zakaj sploh grem brat te zadeve user posted image ; potem sem pa cela nervozna in se obremenjujem - a veš kaj je to 5tednovuser posted image user posted image user posted image

clock-img

07.01.2007, 16:20

clock-img

majas

pencil-img

3393

Ja midva sva poskusila točno po 6tednih pa sem bila zelo zelo šivana. Bolelo me je ko user posted image potem pa sem še zakrvavela malo user posted image  
Zdaj si sploh ne upam nič pa še voljo sem izgubila ker me je vse groza te bolečine. Jutri pa imam prvi pregled in jaz upam da bo vse ok user posted image in ko berem kako dolgo še ene boli pa me res postane strah ker bom jaz sigurno na istem...user posted image


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja

clock-img

23.01.2007, 18:50

clock-img

Miška76

pencil-img

365

jaz tudi nisem bila nič šivana, pa sva vseeno počakala 5 tednov, potem pa v akcijo. ziher je ziher!user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem