cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

spodnja majica

clock-img

27.10.2008, 17:13

clock-img

Tašana

pencil-img

59

Že pred porodom sem si kupila modrc za dojenje, da mi sedaj na začetku ni treba letati po trgovinah. Sedaj pa vidim da bi potrebovala nekaj v kombinaciji modrca, ki bi bil podaljšan v spodnjo majico, saj me že zdaj mrazi v ledvica, ko dvignem majico, da bi dojila. Pa sploh ne vem a kdo v Sloveniji ima to oz. ali je to sploh praksa ali se znajdete kako drugače. Pa šele jesen je, torej za zimo res rabim neko rešitev.
Hvala za predloge.
N

clock-img

27.10.2008, 18:01

clock-img

P*****

pencil-img

51

Jaz sem si kupila v H&M-u. Sta v kompletu črna in bela spodnja majica. In je fajn za odpirat, ku modrc za dojenje. Edino kar me moti je, da so malo predolge.

clock-img

27.10.2008, 18:06

clock-img

Tašana

pencil-img

59

O fajn!
A to pred kratkim? V BTCju ali v Supernovi na oddelku za nosečnice?

clock-img

27.10.2008, 18:36

clock-img

fitzgerald

pencil-img

76

clock-img

28.10.2008, 07:44

clock-img

sanosan

pencil-img

409

Jaz sem si kupila v H&M (v mariboru pred letom dni) takšne spodnje majice, so pa stale tam okoli 7 EUR, če se ne motim (oz. kot malo dražji modrc). So pa vredne svojega denarja, saj jih imam več ali manj skoz gor. Pa tudi material je super.

Definitivno so bile cenejše od te iz Quelle.

< Sporočilo je popravil sanosan -- 28.10.2008 7:46:08 >

clock-img

28.10.2008, 07:50

clock-img

koala

pencil-img

5539

Jaz to rešujem drugače, namesto spodnje majčke imam te tope t zankimi naramnicami, ko je mali lačen potegnem zgornjo majico gor, zgornji rob topa pa dol   in že papa. Je res da se naramnice majice razegnejo, ampak meni ta varianta najbolj ustreza.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

clock-img

28.10.2008, 12:13

clock-img

P*****

pencil-img

51

Ja kupila sem ga pred kratkim. Dobiš ga pa v Supernovi na oddelku za nosečnice poleg modrčkov za dojenje (ki so meni tudi fajn-tisti s kostjo)user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem