cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

spletnik na siol.net

clock-img

15.03.2006, 06:23

clock-img

ines2001

pencil-img

78

Živio. Naj se mi prosim javi kdo ki uporablja spletnik na siol.net. Jaz nikakor ne morem priti noter, mi zapira okno ( pop-up oblocker ) probala na vse načine, klicala center za pomoč uporabnikom, dali cifro od microsofta, ker so rekli da brskalnik ne podpira tega, naložila še druga dva, isti šmorn. Uporabljam google. Vse drugo mi odpira tega pa nikakor ne. Sem čisto že obupala. Če mi lahko kdo kakorkoli pomaga pri nastavitvah, da gremo čez nastavitve se mi lahko javi na zasebno sporočilo. Pokličem nazaj. Za kakršno koli pomoč se lepo zahvaljujem.

                                                                       lep pozdrav
                                                                       ines2001

clock-img

15.03.2006, 06:53

clock-img

Tiamo

pencil-img

3782

Hojla ines,

 
 Meni normalno odpre http://ringaraja.net/forum/post.asp?do=reply&messageID=840459&toStyle=tm. Uporabljam, pa avant browser. Sej imaš mojo gsm in me pokliči.
 
Lp Tia74

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem