cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

spet več mleka

clock-img

04.05.2007, 17:10

clock-img

bebii

pencil-img

72

Pozdravljene,

moja 7,5 m stara hčerka že nekaj časa štrajka z dojenjem, zato smo uvedli kar hitro gh in se je dojila samo pred spanjem. Zdaj pa... Spet bi se dojila večkrat na dan in tudi se, ampak mleka pa se mi zdi ni več toliko kot ga je bilo prej, Kaj je možno da se ne bo spet vzpostavilo ali bo res čez kak dan bolje ker to traja že par dni pa nič ne opažam da bi bile prsi bolj polneuser posted image
Hvala in lep dan.

clock-img

04.05.2007, 17:24

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Prsi bodo skoz enako mehke. Dojim ze dvajset mesecev in so prsi vedno cisto mehke, mleko pa ocitno je. Ti samo doji, ce mleka ne bi bilo otrok ne bi vlekel, ker bi vlekel nenehno v prazno in se navelical.

_____________________________

Gospa sem.

clock-img

04.05.2007, 22:42

clock-img

majas

pencil-img

3393

se strinjam...jaz imam tudi vedno čisto mehke prsa, ko pa začne jesti pa kar teče.

clock-img

05.05.2007, 10:31

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

05.05.2007, 11:24

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

na MONu, forum dojenje poisci clanek relaktacija.. vse se da user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem