writing-img

spet outlook

clock-img

06.09.2006, 11:53

clock-img

Anonimen

ok,zdej sem ugotovila razliko med outlook express in outlook in bi si rada naštimala,da mi mejli prihajajo na outlook. in seveda tega ne znam.tam sem našla dodajanje e poštnega računa,ma pol me vpraša po nekih podatkih,ki nimam pojma,kje jih dobit.
jah,to je tako,ko dobiš računalnik in je že vse naštimano in ko hočeš kaj spremenit,je celuser posted image ,ko nimam pojma...

clock-img

06.09.2006, 14:25

clock-img

Tasika

pencil-img

635

Poglej nastavitve v expresu, pa enako naredi v navadnem Outlooku.

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

clock-img

06.09.2006, 21:39

clock-img

Anonimen

sem naredila vse isto,mi je napisalo,da je ok,ma ko hočem poslat mejl,mi napiše,da vmesnik ni registriran.?????
kaj je to vmesnik?kako se ga registrira?
ma joj,kaj taka štala je za it iz expressa v outlook?

clock-img

07.09.2006, 12:25

clock-img

GATA

pencil-img

550

V outlooku govorim za OUTLOOK 2003 za SIOL narediš:
- dodaj nov e-mail account
- izbereš POP3
- v YOUR NAME vpišeš npr. tvoje ime
- v E-MAIL ADDRESS vpiši tvoj e-mail ki ga imaš
- v INCOMING MAIL SERVER (POP3) vpišeš pop.siol.net
- v OUTGOING MAIL SERVER (SMTP) vpišeš mail.siol.net
- v USER NAME vpišeš tvoje uporabniško ime ki ga imaš za e-mail (z njim se tudi prijavljaš npr. v poštni račun )
- v PASSWORD vpišeš geslo
- obkljukaš tudi da naj si zapomne geslo
- klikni na TEST ACCOUNT SETTINGS, če bo vse obkljukano potem ti nebi smelo delati težav
- klikneš NEXT in FINISH to je to

Upam da ti bo ratalo user posted image

clock-img

09.09.2006, 12:40

clock-img

Anonimen

ma ja,sej sem vse tako naredila,pa so mi mejli prihajali v express.a se moram tam izbrisat pol? ne morem imet istega mejla v expressu in outlooku? kaj se pa zgodi z mejli,ki jih imam v expressu?se jih da prenest v outlook al kako?
tenx za odgovor!!!!

clock-img

10.09.2006, 11:07

clock-img

GATA

pencil-img

550

Če boš imela odprt express in tam tudi še vedno nastavitve e-maila - ja potem ti bo pobiralo tam. Če prej zaženeš outlook potem ti bo mejle pobralo v outlook in ne v expressa. Tako da je najbolje da izbrišeš e-mail account v expressu.
Če nimaš v outlooku še nobenega mejla, potem iz expressa exportaš mejle in jih v outlooku importaš oziroma odpreš .pst fajl.
Tudi kontakte po enaki poti. 

clock-img

12.09.2006, 10:08

clock-img

Anonimen

uspelo!!user posted image
tenx!

clock-img

12.09.2006, 12:14

clock-img

Anonimen

ni uspelouser posted image .
vse je šlo ok,samo,ko napišem mejl,mi ga noče poslati in napiše,da vmesnik ni registriranuser posted image user posted image .
ne vem več,kje naj iščem pomočuser posted image !
ampak pošto pa lahko dobivam.kaj bi torej bilo narobe?!

clock-img

12.09.2006, 12:21

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Morda rabi za outgoing mail tudi kak password. V Expressu vem da je opcija da to odkljukaš. Najbolje da pogledaš na spletno stran emaila, katerega uporabljaš (email.si, volja.net,...), ponavadi imajo tam navodila/nastavitve za Outlook napisane ipd.

clock-img

12.09.2006, 12:49

clock-img

GATA

pencil-img

550

Ekola, sem malo pobrskala in mogoče je to to:

...
Ta težava nastane, če datoteka Ole32.dll, ki je shranjena v mapi %Windir%\System32, v registru ni pravilno registrirana.

Težavo odpravite tako, da registrirate datoteko Ole32.dll. Da bi to naredili, sledite tem korakom:



1.
Kliknite Start, Zaženi, v polje Odpri vnesite naslednji ukaz in nato kliknite »V redu«:
Regsvr32.exe %Windir%\System32\Ole32.dll


2.

V pogovornem oknu RegSvr32 kliknite V redu.
 

clock-img

27.09.2006, 21:25

clock-img

Anonimen

Za outgoing mail je strežnik od tvojega ponudnika interneta. Te podatke so ti morali dati ob prijavi. Običajno se začne s smtp.innekaj.
Za incoming mail pa je strežnik, kjer imaš odprt mail account. Npr., če imaš voljo, je potem pop3.volja.net.

Upam, da ti je uspelo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem