cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

spet o mleku

clock-img

25.05.2006, 11:37

clock-img

lenč

pencil-img

18

imam 11 mesečnega dojenčka. zjutraj in zvečer dojen, prilagojenega mleka ne mara. sprobala sva jih kar nekaj. z dojenjem bi rada zaključila pred službo in kaj naj naredim- kaj mu naj dam zapiti (brez izčrpavanja). zakaj se alpsko ali navadno ne priporoča? kaj je tako narobe z njim, mi pa smo zrasli ob njem-brez fizičnih in psihičnih posledic.
in koliko kaj pojedo količinsko vaši malčki v tej starosti.
lp

clock-img

25.05.2006, 11:40

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Kdo pravi, da se alpsko ali navadno mleko ne priporoča? user posted image
Edino kar vem je, da naj bi se z kravjim mlekom počakalo do enega leta starosti, čeprav jih poznam kar nekaj, ki so začele prej.
Če ni nobenega suma na alergijo, potem lahko poskusiš s kravjim.

Nekatere prisegajo na mleko ki ni homogenizirano. Mi smo ga kupovali, samo se nam je vedno skisalo, še preden smo ga porabili, tako da zdaj uporabljamo alpsko.

clock-img

25.05.2006, 12:00

clock-img

Anonimen

Kolikor vem, alpsko (in kravje) mleko ni primerno do devetega meseca starosti. Po tem obdobju se priporoča polnomastno mleko (3,2 ali 3,5% maščobe), obogateno s kalcijem.

Vsebuje preveč beljakovin, ki so za dojenčka težko prebavljive, nima pa dovolj železa in določenih vitaminov.

clock-img

25.05.2006, 12:03

clock-img

srki

pencil-img

9222

Mi smo začeli s kravjim oz. alpskim mlekom pri 7 mesecih. Brez kakšnih problemov, ti mi je celo naš zdravnik svetoval.

Sicer smo pa mi vsi zrasli s pomočjo kravjega mleka, ne poznam nobenega, da bi imel zaradi tega kakšne posledice.

clock-img

25.05.2006, 12:30

clock-img

BLAŽIKA

pencil-img

2664

mi smo probali z alpskim pri 7 mesecih pa smo dobili izpuščaje. Smo malo počakali in spet probali pri 12 mesecih in je bilo vse ok. V mleko sem ji dodala kakšen grisolini, medolino in te različne pripravke in je jedla z polno paro od 250-300 mml. Probaj in boš videla rezultat.user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

clock-img

25.05.2006, 20:30

clock-img

kati*

pencil-img

649

pri 11 mesecih pa res lahko daš kravje mleko

_____________________________

lp, K

clock-img

25.05.2006, 22:37

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Se strinjam s predhodnicami.

_____________________________

Gospa sem.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem