cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

spet milumil

clock-img

05.01.2007, 16:25

clock-img

bianka

pencil-img

203

včeraj sem naša dva malčka pričela hraniti z hrano od milupe-MILUMIL.Meni se to mleko zdi tako gosto da komaj teče čez tisto malo luknjico pri aventovi flaški.A se je še kateri to dogajalo,ali naj povečam luknjico na flaški?
Sedaj smo uporabljali HIPP- PRE pa je bila čisto drugačna pesem.

lp,hvala

clock-img

05.01.2007, 18:08

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

najboljše, da kupiš tak cucelj:

user posted image

in po potrebi obračaš, pač odvisno kolk je gosto user posted image  


naša je tud na Milumilu (že od začetka) in pije na ta variabilen cucelj v položaju I
gris od Milupepa pije na položaju III

clock-img

05.01.2007, 18:39

clock-img

max23

pencil-img

91

Mi imamo milumil samo ponoči in sem ugotovila, da ga najprej zmešaš v pol vode in dobro pretreseš in šele nato dodaš mankajočo količino. Pa je ful boljš, ker se mi zdi, da če bom dala večji cucelj bosta prehitro pojedle in potem vse zbruhale. Probaj mogoče bo boljše.

clock-img

05.01.2007, 20:56

clock-img

janca

pencil-img

309

Jest tut dajem milumil HA2. Mam pa aventovo dudico dvojko. Tko da mora mali kr vlečt. Ampak kr gre tko da mogoče ti tut probaj z dvema luknjicama. Odsvetujem ti pa da povečaš luknjico. Bo šlo prehitro pa se mu lahko fajn zaleti. Pol pa... sej veš panika.

clock-img

05.01.2007, 21:07

clock-img

anajmad

pencil-img

2780

Mi tudi pijemo Milumil,sam pa uporabljam chiccotove cuclje iz kavčuka,na podoben princip 1-3 pretoke,kot so aventove. Ko je bila mlajša,oz. Milumil 1 je pila skozi enko,potem pa z dvojko je postajalo vse gostejše in sedaj s trojko,pijemo Milumil 3 z rižkotom in Plasmon piškotki.Malce stoka,ampak popije pa vse.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

clock-img

05.01.2007, 22:21

clock-img

Nisaa

pencil-img

245

Ja mi mamo tud milumil pa ga normalno popija na aventovem cuclju od 1-3 ima pa na dvojki ,prej ko smo meli cucelj z dvema luknicama pa mleko proti polivanju pa sploh skoz ni šlo tko da smo takoj na reducirni cucelj prešaltali in je super,mi smo ga meli že pred tremi meseci!
Še to me zanima milumil kupljen v slo je v prahu  tisti ki ga prodajajo v avstriji je pa v zrncah ,sploh mi ni jasno zakaj taka razlika je pa v avstriji občutno cenejši!


_____________________________

Papa Nina
27.8.2006 je na svet pokukal najin Maj
11.7.2007 pa je prišel čudežni herojček Gaj

clock-img

10.01.2007, 14:55

clock-img

Anonimen

muilomil 1- flaška nuby -------zelo zadovoljna

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem