cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

spet kri

clock-img

19.06.2007, 09:21

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

Od poroda je minilo 6 tednov, zadnje dva ali tri tedne je bil na vložku le rahel izcedek rumene barve, včeraj pa mi je spet pritekla kri. Danes še vedno krvavim-sicer je vse skupaj v majhnih količinah kot npr. proti koncu menstruacije, pa vseeno...a kdo ve kaj bi lahko bilo? je možno da je že menstruacija? Drugače se že ves čas dobro počutim, tako da nimam občutka, da bi bilo kaj narobe?! 

clock-img

19.06.2007, 10:12

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Meni je po koncu čišče čez nekaj časa tudi še malo krvi ven prišlo, kot opisuješ ti. M sem dobila pa 3m po porodu. Če te ful skrbi, pa pokliči G. Samo po moje je vse normalno.

clock-img

19.06.2007, 10:35

clock-img

2.2.

pencil-img

1514

zdravo! ziher je samo čišča. jaz osebno sem po porodu krvavela samo 2 dni, kar se je potem ugotovilo da mi niso dober maternice ščistili in se je mal zakompliciralo, dobila sem vnetje... , tako da mi je pol moja osebna ginikologinja pri normalnem pregledu 1mes. op porodu dala tablete za sprožitev krvavenja. v porodnišnici sem bila 10 dni zaradi  tega pa niso ugotovili- čudno a ne

clock-img

19.06.2007, 12:03

clock-img

Mehičanka

pencil-img

229

Lahko, da je res čišča.

Točno 6 tednov po porodu sem tudi jaz zakrvavela (prej pa 14 dni samo rahlo rumen izcedek), sicer kar v kosih in močno. Sem šla v porodnišnico, pa potem še k svoji G, pa se je izkazalo, da je čišča in ne M.

Če pa te skrbi, pa le pokliči G.

clock-img

19.06.2007, 12:05

clock-img

nena82

pencil-img

152

Jaz sem imela čiščo tudi več kot 6 tednov, potem se mi je ustavilo, potem pa spet fljask user posted image . M po skoraj 6 mesecih še ni

_____________________________

Dobili smo drugi zobek...

clock-img

06.07.2007, 11:53

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

se je zadnjič izkazalo da je menstruacija, potem pa se je spet pojavil izcedek in se mi zdi da je vedno slabše, danes že kar precej krvavim. Me že res malo skrbi, ginekologinja do konca drugega tedna nima časa user posted image  kako naj vem, če je kaj narobe?

clock-img

06.07.2007, 14:25

clock-img

arielca

pencil-img

2312

Jaz bi se šla pokazat v porodnišnico, ker ne bi zdržala tako dolgo.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

clock-img

14.07.2007, 22:54

clock-img

suky

pencil-img

160

Pri meni je bila menstruacijauser posted image  Tko, da ne izključi te možnosti.

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo!!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem