writing-img

spet kontracepcija?

clock-img

27.09.2006, 10:40

clock-img

tulip

pencil-img

917

Zanima me, za kakšno kontracepcijo ste se odločile po porodu, če ste se za kakšno.
Jaz ne dojim več, tako hitro pa ne bi rada še enega otroka, čez kakšno leto pa ja. Zdaj se nekako  ne morem odločit, da bi jemala spet tabletke oz. ne vem kaj naj storim....
Kako ste se ve odločile?

clock-img

27.09.2006, 11:03

clock-img

total

pencil-img

4453

Jaz imam enake tabletke,kot pred zanositvijo,mi najbolj odgovarjajo....

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

clock-img

27.09.2006, 11:09

clock-img

piščanc

pencil-img

3674

jaz sem naredila križ čez tabletke zaradi zmešnjave hormonov. trenutno mi zelo odgovarja maternični vložek (navaden), res pa je, da je vsaj za pet let zaščite

_____________________________

iz malega zraste veliko

clock-img

27.09.2006, 11:39

clock-img

srki

pencil-img

9222

Sem se odločila kar za tabletke.

clock-img

27.09.2006, 11:41

clock-img

Tiamo

pencil-img

3782

tulip imam iste probleme k ti, se bom najverjetneje odločila za navadni mat. vložek. Saj si ga lahko predno preteče 5 let ven daš??

clock-img

27.09.2006, 12:57

clock-img

BLAŽIKA

pencil-img

2664

Za tabletke

clock-img

27.09.2006, 20:09

clock-img

LEJLA

pencil-img

402

IZVIRNO SPOROČILO: piščanc

jaz sem naredila križ čez tabletke zaradi zmešnjave hormonov. trenutno mi zelo odgovarja maternični vložek (navaden), res pa je, da je vsaj za pet let zaščite



ja samo IUD lahko das stran kakor hitro hoces....meni je g reku, da ce bi se odlocil, cez eno leto ga dat ven ni blema....drugace je pa reku, da bi mi dal, kar tistega za 10let...lahko pa, da je v slo drugace....ali pa da ti zavarovalnica ne bo krila za novega dokler ne pretece 5 let...ne vem ...vprasaj svojo g....zato pa so tam, da ti znajo svetovat

mi bomo pa uporabili metodo pazi (ker mi zavorovalnica ne krije nobene kontracepcije).... in gledali na koledarcek....itak razmisljamo, da bi imeli nekoc 3...upam samo, da bo metoda delovala vsaj kaksno leto dniuser posted image

clock-img

27.09.2006, 21:21

clock-img

Bonnie_RR

pencil-img

5189

IZVIRNO SPOROČILO: total

Jaz imam enake tabletke,kot pred zanositvijo,mi najbolj odgovarjajo....



Jaz tudi.


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem