cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

spet o menstruaciji

clock-img

11.01.2005, 14:34

clock-img

Jutra

pencil-img

1267

Dekleta, kdaj po porodu ste 1. dobile menstruacijo? Kako so potekali prvi meseci ponovno z njo:zmeden2:? Je bolela tolk kot prej, je bila zelo neredna ali se je hitro spravila v svoje tirnice??:zmeden:

clock-img

11.01.2005, 22:20

clock-img

puri

pencil-img

2171

Dojila sem 8 mesecev, menstruacija se je pa prvič pojavila pri 9-ih mesecih!

lp:kuza:

clock-img

11.01.2005, 22:29

clock-img

Gina

pencil-img

12402

Po 6. oziroma po 8. mesecih. Nič bolele, samo na bolj pogosto:zmeden2:

clock-img

11.01.2005, 22:34

clock-img

Pikabu

pencil-img

3235

Po dveh mesecih ob polnem dojenju. Prvič ni nič bolelo, drugič je le malo špikalo. Mi pa dlje časa traja, pa močnejša je, pa časovni razmik med eno in drugo je bil tokrat malo daljši, sem pa imela dve so sedaj. Bomo videli, kako bo naprej.

clock-img

14.01.2005, 08:19

clock-img

BARBARA R.

pencil-img

1706

Prvič sem jo dobila sedaj po sedmih mesecih.Trajala je en teden in kar kvalitetno.Brez bolečin,le počutila sem se kot čigumi.

:muca:

clock-img

15.01.2005, 23:09

clock-img

puri

pencil-img

2171

No, zdej sem pa dobila še prvo menstruacijo pri drugem :duda:! Star je bil pa pol leta!
Se mi je že več kot en teden zdel, da se nekaj pripravlja-čuden občutek v spodnjem delu trebuha, včasih bolečine, pa mozolji so se pojavili, pa ko sem si umivala zobe, mi je velikokrat tekla kri-prej mi ni nikoli, pa en čuden okus v ustih se mi je zdel en dan prej- madonca:zmeden:, saj to so pa skor isti znaki,kot za nosečnost:ups:, no, sam sigurno nisem noseča!


lp:)

clock-img

18.01.2005, 15:16

clock-img

Češnja

pencil-img

51

Jaz sem jo dobila 13 mesecev po porodu (dojila sem 11 mesecev) in je bila takoj redna, le bolj obilna kot prej, boleča pa ne.

clock-img

24.01.2005, 13:28

clock-img

mtd

pencil-img

767

7 m po porodu, pri 6m sem pa začela z gosto hrano, je manj mleka spil, se pa še dojiva, prej je bil skoz polno dojen,drugač pa je prvič manj bolela kot prej

clock-img

30.01.2005, 21:08

clock-img

Rosana

pencil-img

36

11 mesecev in pol po porodu, dojim še vedno, M pa je bila neboleča, krajša in občutno šibkejša.

clock-img

30.01.2005, 21:12

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Jaz bi jo pa očitno pri polnem dojenju vseeno dobila verjetno kake 3-4 mesece po porodu. Ampak smo jo prehiteli in pri prvi ovulaciji spekli še enega :duda:. Tako da celi dve leti ali pa še več ne bom imela M:bravo:. Zadnjo sem namreč imela oktobra 2003.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem